FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


Blanka    21.10.2007 19:43
Ahoj. Vánoce se blíží ajá se rozhodla, že Ježíšek naježí manželovi pletené ponožky. Objednala jsem si vlnu Sportivo samovzorovací (je teda hooodně drahá - 10dkg stojí 97,-Kč) a chtěla jsem se zeptat, jestli jste z ní už některá pletla.

markéta robst.    21.10.2007 16:29
Ahoj Klárko, moc Tě zdravím a jsem ráda, že jsi mezi náma...v sobotu a neděli si tak nějak dávám volno od počítače, dneska to byla náhoda že jsem sem mrkla...napíšu Ti zítra mailík :roll
A pozdravuj Venduličku a tetu...

Klára    21.10.2007 12:25
Dobrý den,nejsem žádná pletařka,ale je pravda,že jsem to kdysi párkrát zkoušela.Ráda chodím na tyto stránky,také vždy zabrousím do fotogalerie a musím napsat:TO JE NÁDHERA!!!Taková práce,to se jen tak nevidí! :p Jste moc šikovné!
Zdravím Markétu Rob. :)

JITULE    21.10.2007 10:55
PROSÍM HOLKY NEMÁTE NÁVOD NA UŠANKU?

pitrisek    20.10.2007 15:49
Markétko Rob - měla bych na Tebe dotaz. Nevyrábí se efektní příze Jino v oranžové barvě??
Nebo nějaká jiná efektka v oranžové?? vůbec na to nepospíchám, ale asitak v únoru bych chtěla být krásná na plese, a mám oranžový saténový topík a nic přes něj
předem díky za odpověď ;)

pitrisek    20.10.2007 15:45
Ahoj -
Blanko a Mino - já bych taky potřebovala udělat psí svetříček!!!
A sice na pražského krysaříka. Už jsem to tady kdysi psala, ale vhodný obleček jsem nenašla.
Myslím že "velikost" by byla stejná :-)
ale STŘIH mi uniká a to absolutně!

mina    20.10.2007 13:22
Ahojte,
Blanka, keď do toho pôjdeš, hotový výrobok daj prosím do Galérie a popis do rubriky Modely a popisy od Vás - o tieto psie svetríky je dosť veľký záujem. Majitelia psíkov, ktoré treba obliekať /napr. Yorkshirov/ nechávajú v obchodoch s psou módou ťažké tisíce... . Mám tiež jedného takého Yorkshira v rodine, už som bola obzerať módnu konfekciu v obchodoch, do vlastnej tvorby som však zatiaľ nemala odvahu.

mina    20.10.2007 13:22
Ahojte,
Blanka, keď do toho pôjdeš, hotový výrobok daj prosím do Galérie a popis do rubriky Modely a popisy od Vás - o tieto psie svetríky je dosť veľký záujem. Majitelia psíkov, ktoré treba obliekať /napr. Yorkshirov/ nechávajú v obchodoch s psou módou ťažké tisíce... . Mám tiež jedného takého Yorkshira v rodine, už som bola obzerať módnu konfekciu v obchodoch, do vlastnej tvorby som však zatiaľ nemala odvahu.

mina    20.10.2007 13:21
Ahojte,
Blanka, keď do toho pôjdeš, hotový výrobok daj prosím do Galérie a popis do rubriky Modely a popisy od Vás - o tieto psie svetríky je dosť veľký záujem. Majitelia psíkov, ktoré treba obliekať /napr. Yorkshirov/ nechávajú v obchodoch s psou módou ťažké tisíce... . Mám tiež jedného takého Yorkshira v rodine, už som bola obzerať módnu konfekciu v obchodoch, do vlastnej tvorby som však zatiaľ nemala odvahu.

Blanka    20.10.2007 12:07
No holky, to vám musím napsat. Teď přijel synátor od kamaráda a prý jestli bych neupletla svetr, ale holky na psa. Prý doma jeden mají, ale je už malý, tak jsem zvědavá, jak takový psí svetřík vypadá a pak se rozhodnu, jestli do toho půjdu.

pitrisek    20.10.2007 10:07
He. oprava. Zdědila jsem jen to druhé :roll pletení po babičce z tatínkovy strany.
Šít bych strašně chtěla, ale radši neriskuju, už jsem to totiž zkoušla :grin

pitrisek    20.10.2007 10:06
Ahoj,
Markétko já už pletu do soutěže, pak Ti to pošlu na mejlíka. Je to už ve fázi sešívání.
Mino a ostatní "švadlenky", já vám tak závidím, že ovládáš ten šicí stroj.
Já měla dvě babičky: jednu hodně šicí a jednu hodně pletací.
No a já zdědila gen jen na to první.
papa

helena    19.10.2007 12:59
A já zapomněla něco k pletení. Už nevím u koho jsem četla ty potíže s přízí Lada plus. Já teď z ní pletu kabátek z říjnové myslím Sandry č.2 a jde mi toskvěle,včera jsem začala a mám půlku zad a vypadá to hezky :p Jen jsem nějak nestihla vyžehlit (já to nesnáším) :sigh Můj muž je totiž - no prostě chlap no - máme příliš velký dům i zahradu, k tomu 2děti, psa a firmu.Občas nevím,jak dlouho to všechno budu zvládat,protože o pomoci od manžela nemůže být řeč.

markéta robst.    19.10.2007 12:55
Ahojky ;) ;)
Pitrísku, mě se ta Tunč Stela taky hodně líbí, že je taková měkká a příjemná...kdybych toho nemělěla tolik v plánu, začala bych z ní taky dělat nějakej svetr...asi pro mamku, tý by se moc líbil..
No jenže ještě musím dodělat synovi ten svetr s kapucí a pak chci hned začít dcerce rolák a hodně se mi zamlouvá ten Elian Sport..ten je na roláček přímo dělanej...tak ještě uvidím :roll

Už některá pletete do soutěže ?

Jinak já jsem dneska pěkně zahálela...ráno jsem vypravila děti do školy a jela jsem na kafíčko ke své kamarádce a vrátila se až o půl 12, takže mám tady co dohánět :)

helena    19.10.2007 12:39
Moje mamka naštěstí byla rozumná a učila na jiné škole, než dala mě.I jí děti milovaly, já to řeknu přímo,jak já na ně žárlila.Vždycky v prosinci a v červnu(konec roku) to bylo nejhorší.Zdálo se mi,že má raději ty cizí děti,než mě.My byli tři sourozenci, já nejmladší,bezproblémová a tichá,takže nějak na mě nebyl čas.Musím ale říct,že moje o devět let starší sestra nebyla nikdy tak dobrá ve školství jako máma.Já měla jít taky na peďák, ale už toho bylo doma dost, takže jsem odmítla.S jídlem to trápení znám, sama jsem taky jedla hrozně a doteď když mám problémy,nejím.

pitrisek    19.10.2007 12:26
MarkétB- souhlas!
s těma příbuznýma ve škole!!
Moje mamka chvíli dělala ve stejné škole jako jsem byla já, pak ale zase ne.
a to jsem dostávala "sežrat", se známkama ani ne, ale s různýma připomínkama a řečma, což bylo hrozně nepříjemný, a často jsem schytala i za druhé, třeba v hodině kecala holka ve vedlejší lavici, a na mě přiletěly od tabule klíče a podobně (hádej kdo házel, haha).
No prostě no comment.
Jako měli jsme i hodný učitelky, to zase nemůžu řikat že ne.

To je téma, co
:grin

MarkétkoRob- odbočím zpět k pletení - udělala jsem jen zkušební vzoreček (ze zvědavosti, a pak ho použiju pro určení rozměrů pleteniny) - z té Tunc Stela.
Tyjo ta je krásná!
Překvapila mě, moc mile.
A ten úplet je takovej "hutnej", měkkej, nebo jak to mam popsat. fakt dobrá.
tak zatím áhoj
a ať vás nic nezlobí :)

pitrisek    19.10.2007 12:19
Ahojky Helčo,
no to mi povídej, někdy je fakt lepší "změnit lokál" (myšleno školu).
jsem sice z oboru, ale učím velký děti (už to nejsou vlastně děti), zato moje mamka pracovala 40 let s malýma, většinou prvňáčkama, a vždycky ji děti tak milovaly a ona je taky zbožňovala (až moc někdy :roll haha byly časy kdy jsem trochu žárlila ).
I dneska se stane, že nás třeba v úplně cizím městě zastaví dospělí lidi se slovy "jé dobrý den kde se tady berete" :-)
Mamka vypadá totiž pořád snad stejně, už tak ňák skoro 30 let :-) vypadá hrozně mladě.
Zato já jsem jako dítě na pedagogy moc štěstí neměla, na základce jsme slyšeli ve třídě věty "nečum jako tele", "nekejvej se jak Hurvínek", "myslíš že mám naladu koukat na tvůj ksicht" a podobně, a malý děti to mrzí, nedokážou se nad to povznést.

MarkétaB.    19.10.2007 12:15
Ahoj holky,visím,že tu rozebíráte učitelky a školu.Já zatím potomky nemám,tak jenom moje vlastní skutečnost.Byla jsem neproblémové dítě,zvyklé na cizí lidi od malička,protože naši stavěli a já byla dost často nemocná a hlídal mě pokaždé někdo jiný.Většimou nějaká přítelkyně mého strýce.Ve školce se mi líbilo,dokonce jsem tam chtěla spávat i v noci.Ovšem problém byl s jídlem.Měla jsem špatný žaludek,jedla jsem málo a ještě si vybírala.A ve školce mě do jídla nutily,krmily mě a to mě to zprotivěli ještě víc.pak naštěstí máma zasáhla a řekla,že mě mají nechat jíct jen to co sním a né mě nutit celé porce.Ve škole jsem měla štěstí na učitelky.Problém byl ovšem v tom,že některé učily mou mámu a tudíž mě s ní neustále srovnávaly a ještě ke všemu mě místo Markéto říkaly Maruško,což je moje máme.Dovedete si představit to posmívání od spolužáků,na druhým stupni zase náš třídní byl tatkůj bratranec a to byl opět problém.Nekteří si mysleli,že mám protekci,ale spíš to bylo tak,že co bylo ostatním odpuštěno mě nebylo.Naštěstí střední už byla v pohodě.Myslím,že všude se najde něco.

helena    19.10.2007 11:06
Ahoj holky,
Pitrísku já mám dvě dcery a ta jedna má od narození strašně vlasů a ta druhá mladší byla do tří let plešatá.(skoro) a ještě má hrozně kulatou hlavu, takže fakt nebyla to žádná sláva.Teď už to můžu říct,ale když mi to říkal manžel, když byla miminko, hrozně jsem se urazila a plakala :rollS tou učitelkou to fakt byla hrůza,Verča má ráda řád a přísnost (to jí vyhovuje), problémy s učiteli zná každý,ale jinak se to zvládá v první třídě.To si děti neporadí.Pořád jsem to odkládala a říkala si, že se musí naučit jednat i s jinými lidmi než jen těmi hodnými,že v životě to taky nebude tak snadné. Pak mě ale postrčila sestra a máma, protože učí také a mají přehled. No a ty jsi asi taky z oboru,že? Poslední kapkou pro mne bylo, když ve třídě p.učitelka plakala a dětem říkala,že nikdo nesmí odejít ze třídy(bylo jich 15),protože pak by jí vyhodili z práce a děti musely hlasovat, kdo ji má rád a kdo ne. Nakonec z toho všeho ten den na procházce málem jednoho chlapce přejelo auto, protože vběhl do silnice.Naštěstí auto stihlo zabrzdit,takže si chlapec jenom odřel ruku.pá holky

pitrisek    19.10.2007 09:01
Ahoj holky,
ahoj Helenko - teda uááááá co to bylo za babču ta bývalá paní učitelka??? To aby děti chodily domů opupínkovaný :roll
Leni, s tou kartářkou - no taky síla, hlavně že to dopadlo takhle skvěle! a holčička je vlasatá - naše princezna byla takovej kouzelnej "plešounek" :grin a byla strašně malinkatá, a jak neměla ty vlásky tak vypadala ještě malinkatější.No teď má kudrlinky.

Holky, jak to čtu, tak musím napsat, že mně studenti včera se smíchem řekli "ježiš, to je jak na vojně!!" :grin protože chtěli usmlouvat, že už za chvíli zvoní a že už nemá cenu nic psát - a já asi použila "armádní tón" :grin ale jsou zlatý, nakonec to bez řečí udělali.
Já je mam ráda, neni nic horšího než dělat si mezi nima nepřátele. No ale tlačit se na ně musí, jináč oni maj hlavu v oblacích 8)

Markét jak píšeš o té přísné učitelce, já měla na gymplu učitele, ten si mě hned na začátku vytipoval, a KAŽDOU HODINU mě zkoušel, bylo to uplně vražedný, vždycky byl někdo - a já. Příští hodinu někdo jinej - a já.
No ale vyplatilo se. Teďka si mě dokonce i zaměstnává, takže vyplatilo se haha.
tak pa

helena    18.10.2007 13:14
Markétko,psala jsem ti na email kvůli nějakým tipům na kabátek z Lady plus-na náplety,já teprve začala,takže mám dost času :p a až budeš mít chvilku na tu radu ze včerejška (ten kašmír).Už bych chtěla začít.Já totiž vždycky dělám několik věcí najednou (teď jsem odložila rozháčkovaný svetřík-asi na jaro,nějak jsem to nestihla) :zzz

markéta robst.    18.10.2007 13:05
Teda Evuš, musím reagovat...to co jsi psala je přesný...já měla na střední šk. učitelku, děsně přísnou, ale vědomosti měla suprový...já jsem ji nesnášela, ale pak jsem tak nějak pochopila, že ta přísnost je vlastně pro obě strany přínos...zlobivý žáci z ní měli docela respekt a já jsem se od ní naučila snad nejvíc za celou školu...a to hlavně proto, že ona vystihla, že mě škola děsně baví a že dát si se mnou práci mě něco naučit, jí stojí za to ..

No to už ale bylo tedy pěkně dávno.... :grin :grin

markéta robst.    18.10.2007 12:56
Ahojte..

Helenko, my tady probíráme naprosto všechno, to poznáš, takže o čemkoli se tady bavíme je v pohodě...a rozepisovat se ..to je samozřejmost ;)
Já tady píšu kolikrát hodně dlouhý komentáře, ale vo tom to je...pak si to vždycky všechny rozeberem a napíšeme radu, nebo svůj vlastní zážitek :roll
Je to super, že jsi mezi námi.

Holky..tak se nám pomalu blíží Vánoce...pletete někomu dárky pod stromeček ?

Já jsem včera konečně dodělala pončo z těch efektních přízí, tak je ještě nafotím a dám na kukando do Galerky...mimochodem v galerce jsou fakt moc hezký věci...chválím, jste šikulky :) :)

Evuška    18.10.2007 12:43
Ahojky,
tak k těm učitelům...naše Sandra měla v první tř. učitelku těsně před důchodem a byla to taková babička,když někdo začal natahovat,houpala ho na klíně,pomalu na ně šišlala...do druhé třídy dostali mladou a ta z nich byla nešťastná,jak byli ukňouraní a užalovaní...ale Sany na ní němůže zapomenout,protože s nima vymýšlela spoustu akcí-mladá,bezdětná,bez partnera-veškerý i volný čas o prázdninách věnovala jim...prostě bezva.
No ale kamarádka zase měla zkušenost,že její Kristýnce řekla Kristo,na což ňunínek nebyl zvyklý a doma řekla,že jí paní učitelka řekla Kryso a malér byl na světě.Pak se to vysvětlilo,ale Kristýnce je dneska dvacet a je to pořád Kristýnka.
Chci tím říct,že na každého může ten kantor působit jinak.Ale když si polovina dětí stěžuje,tak to asi nebude dětma.

Například nade mnou,kdyby šlapala nějaká učitelka s angličtinou,tak ji mám v hlavě(tu anglinu).Jelikož jsme měli na němčinu volný režim,umím prdlačky.A zítra letím na víkend do Londýna a neumím ani pozdravit.Takže jestli se po neděli neozvu,sedím někde na bobečku na letišti,bulím a čekám na nějakého Čecha,co mě vysvobodí...
:cry :? :cry

mina    18.10.2007 11:38
Ahojte dievčatá,
zase nám pribudli krásne vecičky do Galérie.
V krátkom čase, dúfam, aj ja niečo dokončím a pridám nejaký obrázok. Teraz som mala "šicie" obdobie - šila som zimné bundy, takže pletenie išlo bokom, mám toho dosť, ale čaká ma zošívanie, dorábanie golierov a výstrihov ...
No a k tej škole - podstata je naozaj v prístupe učiteľa aj keď, na druhej strane, treba povedať, že každé dieťa si vyžaduje iný prístup a malému percentu detí "sadne" aj extrém - napríklad veľmi prísny učiteľ. Ak to ide do extrému, asi je dobré zmeniť školu, syn má tiež jednu neobľúbenú učiteľku, pritom niektorí rodičia tvrdia, že deti veľa naučí, zato môjmu synovi skoro sprotivila jeho milovanú matematiku, ale už je našťastie dobre, vysvetlili sme si, že v živote sa tiež bude stretávať s rôznymi ľuďmi...spojenie "milovaná matematika" pritom nemyslím ironicky, ale úplne vážne - môj syn je totiž svijím spôsobom tiež extrém - neskutočne rád sa učí, rád rieši príklady a hlavovalmy, základy počtov vedel už v škôlke /keď mal štyri roky poznal klasické "ručičkové" hodinky/, keď mal 5 plynule čítal spolužiakom v škôlke rozprávky... no tak som sa pochválila ... ale tiež nie je vždy pohoda s takými múdrymi deťmi, o.i. aj preto, že majú výbornú pamäť ... môj mladší nezaostáva za starším bratom, pamätá si, čo som mu sľúbila pred mesiacom ...

helena    18.10.2007 11:13
dodatek pro Markétku s trápením ve školce.Minulý rok má starší nastupovala prvním rokem na gympl a do tanečních a má malá do první třídy.Bylo to náročné.Má mladší dostala paní učitelku,která měla 4roky do důchodu a nikdy prvňáky neučila.Hned na začátku dětem řekla,že Ježíšek není(a my na něj ještě věřili),že kaštany na podzim umírají(myslela tím ty co opadávají),že kdo nebude jíst mrkev dostane rakovinu atd.Verča je nadmíru vnímavá a citlivá,takže to pro ní byla katastrofa. V noci se budila,do školy nechtěla,nevěřila si.Z 15dětí si na p.uč. 8rodičů stěžovalo,přesto na škole zůstala.A já pořád otálela,myslela jsem,že si zvykne, ale to byla chyba.Letos jsme přešli do jiné školy a nedá se to srovnat.Konečně se do školy těší.Je v nové třídě nejchytřejší,ale nikdo jí za to nesráží sebevědomí jako to bylo minulý rok.Sama bych nevěřila,že to může být takový rozdí.Doufám,že mi odpustíte,že se tu tak o sobě hned na začátek rozepisuju, ale snad mě přijmete mezi sebe.Mějte se všechny hezky

Jarmila    17.10.2007 20:47
No ja bych tu kartarku sla normalne zmlatit :sigh :sigh :sigh

Lenka    17.10.2007 17:44
Ahoj holčiny,tak jsem si myslela,že sem dneska nepůjdu,protože migréna mi teda dává zabrat,ráno mě nemilosrdně probudil ošklivý záchvat a celý den jen po lehávám,a je mi zima,no musím vydržet,pak to zase skončí.
Ale jdu vám říct,lépe řečeno oznámit,že mě kolem 15hodiny vzbudil ten nejhezčí telefon,tak jsem mžikem volala zpátky..do liberecké porodnice sestřence Markétě,a chci vám říct,že do naší rodiny přibyla dnes ve 14.30h krásná a zdravoučká 3 kilová holčička Janička,47cm a černé vlásky to jistí :grin ;) Sice se 4-denním zpožděním,ale sláva,že už je na světě :)Doma na ní čeká brácha,který zítra oslaví 5.narozeniny.Jsem hrozně šťastná za ni,protože sestřenka měla hrůzu z porodu,jelikož její máma :sigh si Bůh ví proč?nechala před měsícem vyložit karty,a řekli jí,že sestřenka bude rodit těžce a komplikovaně a mimi,že zkrátka nebude..No a ji nenapadlo nic lepšího než to svojí dceři/sestřence/říct,měsíc před porodem!No nechápu tu její blbost?!A chudák holka už měla ty poslední dny takovou depku,že už ani nereagovala na smsky a já nevěděla proč,co se děje?No a dneska mi to teprve řekla....
Porod byl prý O.k.,byla v porodce prý od 11h dopoledne,a Janička vyšla ven ve 14.30h,personál prý bezvadný,žádné komplikace,akorát ten její strach jí to prý pochopitelně komplikoval,mluvila jsem s ní defacto 20minut po porodu a říkala mi,že už jí je tak dobře,že má chuť vstát a jít domů,byla pochopitelně hrozně šťastná z holčičky,protože spíš čekali druhého kluka a hooodně vysmátá,zkrátka vše je v pohodě,tak víte,co ted dělám? :grin :grin Manžel se mi smál,že prý z těch kojeneckých věciček letos nevyjdu :grin,právě se tu probírám růžovou přízí,a hledám nějaký slušivý svetříček pro nového občánka ;) Už se těším,až si malou pochovám ;) Doufám,že mi to přinese štěstíčko ;)
Před chvílí mi volala moje ségra,že malá 7-měsíční Blanička dneska začala lézt,přisoukala se jí k otevřené sklenici marmelády a nacpala si tam ručičku a pak se celá pomatlala a pomatlala ji to i doma,kam už dosáhla :grin No nasmály jsme se se ségrou,ted už ji bude muset "sakra" hlídat.Už má 5 zubů,takže už i něco prokouše :grin ještě si s ní užijou,s bublinkou....Ne,děti jsou to nejhezčí,co může člověk v životě mít ;)
Těhulky Markétky,pohlaďte si bříška a HLAVNĚ neposlouchejte žádné"řeči""chytrých".Za chvíli se i vám narodí krásná a zdravá miminka,nebojte se,však ono to uteče a po vánocích,už budete "stříhat"postupně metříky a my vám budeme držet palečky ;)Však jsme tu dobrá parta ;)
Holčiny,tak at vám uteče den v pohodě a až mi bude líp,odepíšu na mejlíčky,mějte se moc krásně a hezký den
Lenka

helena    17.10.2007 14:34
Markétko děkuji moc,
já se dostanu na net během dne,protože odpoledne a večer doma vzhledem k mé šestnáctileté dceři nemám šanci a ani chuť protože pracuji na počítači celý den.

markéta robst.    17.10.2007 11:35
Ahojky pletařinky,
moc moc zdravím Helenku...na ten Kašmír se kouknu do vzorků příze co tady mám, jestli bych nenašla něco podobného...dneska už to ale nestihnu, za chvilku utíkám do školky pro tu naši prcinku....jen tak na okraj...ještě stále když se ráno vzbudí tak zkouší, jestli bych náhodou nepovolila a nechala ji třeba doma...ale pak se obleče a už jen tradáá do školky, sice tam nespí, ale to už mi vůbec nevadí..hlavně když tam nebulí, a dokonce už umí dvě básničky :roll :roll

Holky zjistila jsem při objednávce že příze FANY se už úplně přestala vyrábět, mám tady na skladě ještě zbytek, kdo máte zájem napište si o ni..
500 g zelný melír
500 g šedý melír
400 g pistáciová


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009