FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


pitrisek    24.06.2007 17:08
Ahoj holčiny pletařice! ;) Hlásí se pracant, haha. Dnes jsem byli s manželem a mým taťkou v novém bytě, musíme ho nějak dát do kupy (máme ho na úvěr, no, tak se budem muset pěkně prohýbat... tak jsem si rychle objednala od Markétky ty příze do zásoby, třeba mi pak už nevyjdou finance - chi chi :grin )
no a manžel s tatínkem odšroubovávali starou kuchyńskou linku, a já jsem zatím škrábala zeď v budoucím dětském pokojíčku - teda nejsem snad divná, ale mě škrábání zdí strašně baví :grin to si nedělám legraci! :grin no jako asi jsem ujetá.
Zato zase třeba nesnáším luxování.
Zdeni - díky za to žes mi napsala o vnukovi s brejličkama. Já jsem z toho nejdřív byla taky nějaká nahlodaná, ale teď už si říkám, i kdyby jí ty brejličky dali, tak kdyby jí to ulevilo, budu ráda. Když koukám jak ta očička stáčí k sobě, když kouká dolů - tak je mi jí líto.
No ve čtvrtek nás doufám už vyšetří,a uvidíme.
já mám taky dioptrie, ale nosím kontaktní čočky. Kvůli malý jsem si ale už pořídila i nový brejle, kdyby - tak že bysme je jako nosily spolu, aby to líp snášela.
Ona totiž nechce zaboha ani sluneční!
holky, tak se mějte
a co ta SOUTĚŽ??? Musíte Markétce něco soutěžního poslat, aby měla radost a měla z čeho vybírat!
no teda zadělávam si na konkurenci, když vidím vaše super výrobky!
ale risknu to a utkam se s váma :grin čau péŤa

Zdena    24.06.2007 10:54
Ahoj holky moje,jste moc hodný,že jste nám popřály,je to moc milý,chtělo se mi brečet :cry :cry :cry díky moc,včera jsme byli na večeři,celá rodinka na horách,tam jsou pěkný hospůdky a do tý jedný často chodíme,dokonce tam měly moje děti svatbu,prostě oslava byla pěkná jako vždy,my jsme totiž veselá rodina a držíme všichni při sobě,Osek je namnoženej naším příbuzenstvem,tak já taky teď trochu zanedbávala i pletení ale dnes to napravím,už se mi z toho i kroutí ruce jak mi chybí jehlice,Markétko prosímtě dej tam už tu přízi,ať si můžem objednávat,už se těším a zvědavostí ani nespím,Lení já mám taky časté bolení hlavy,nemám sice migrénu ale hlava mě bolí od páteře a na deprese se dokonce už dlouho léčím,nemám to taky jednoduchý,ze všeho si dělám velkou hlavu i když jsou to třeba maličkosti,asi je to tou dobou věčně uspěchanou,Pitrísku můj vnuk taky nosí brejličky už od 3 let,když je dostal bylo mi ho hrozně líto ale dnes si to ani neumím představit,kdyby je neměl,on na jedno oko šilhá ale za tu dobu se mu to už pěkně vyrovnalo,Eví ty jsi nás zblbla všechny s tou dekou,je fakt pěkná a hlavně se zužitkujou všechny zbytky,já je zdělávám na ponožky,těch je stále málo,tak holčiny mějte se hezky a zase napište ať na sebe nezapomeneme,ahoj....ZDENA
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Zdeni nové příze jsou už v nabídce :
Nové příze k prodeji ...tak se tam koukni, některý jsou fakt zajímavý ;)
Markéta

Markéta    24.06.2007 07:51
Přeji všem krásně a odpočinkově prožitou neděli 8) 8)
Zdeňko, já včera prošvihla tvůj sváteček...tak dodatečně Všechno nejlepší k svátečku :p

Dneska musím přidat nějakej novej vzorek do pracovních postupů, pěkně jsem to poslední dobou zanedbávala :?

Evuška    23.06.2007 20:26
Zdravím všechny Zdeny a přžeju jim všechno nej...k dnešnímu svátku.S oslavami to moc nepřehánějte,atˇzítra nemigrénujete všechny :zzz

pitrisek    23.06.2007 19:47
Leni - chudáku... :? :? ach jo, tak hlavně že už máš teď na chvíli pokoj...
s tou migrénou se nedá nic dělat?? Mně před rokem do jednoho kurzu chodila paní, která měla taky migrény, a vždycky když ji to chytlo, tak pochopitelně nedorazila, nebyla schopná tam dojít a fungovat vždy několik dní...
moc je mi Tě Leninko líto, ale doufám, že to neseš statečně - snad se toho dá nějak zbavit??
My jsme dnes byli na návštěvě v Ústí u tety, měla svátek (taky Zdena - i moje babička byla Zdenička) - tak se slavilo!
Manžel si nemohl dát šampáňo, protože řídil.
Tímto vám Zdeničky přeji též vše nejlepší k svátku a pleťte až se z vás kouřit bude!!!! 8)
já se dneska taky činím, ale opět jsem i párala. zkazila jsem vzorek. paaa

Lenka    23.06.2007 15:36
Krásný den holčiny,
tak mám za s sebou zas migrénový týden,tentokrát to teda byla síla!Myslela jsem si,že budu "mlátit hlavou o zed"prášky zabraly až po delší době....Mám při tom i strašnou depresi,tu mám ještě i dneska,ale už se to zmírňuje.Já jsem vůbec od té doby,co beru ty denní léky,celkově depresivní tvor.Neuroložka mi tvrdí,že jsou to vedlejší účinky,a nedá se s tím nic dělat,tak se to snažím přežívat.Rodina tím,ale trpí.
Ale dneska už migréna odešla,už mi neduní v hlavě,můžu se soustředit.
Dodělávám třetí svetýrek,tak to snad dneska už sešiju.
Markétko drž se "mamčo"!Držím Vám oběma pěstičky.
Zdeničky přeju vám všechno nejlepší k dnešnímu svátku a hezky si ho užijte.Konečně už se trošku ochladilo a je krásně.Bouřka tu byla nic moc,a krapet sprchlo.
Pletynky,krásný víkend s jehlicemi.
Evuško,přemýšlím,že po svetýrkách se taky dám do dek.
Rodinka by to uvítala.
Pitrísku,Meričko,také si hezky užijte dní.
Zatím čau Lenka

pitrisek    22.06.2007 07:58
Evuš - já bych se docela ráda koukla i na tu novou deku - až bude ;)
dneska mě čeká telefonování a běhání - do banky, potom kvůli telefonu, taky kvůli bydlení ufff snad na to nebudu mít moc dusno!
celou noc nám pršelo, vzduch se nám pročistil - jen doufám že to někde jinde nebude na záplavy (u nás ne)
papa

Evuška    21.06.2007 23:16
Já snad nic nového kupovat nebudu,raději tedˇspotřebovávám ty zbytky,protože jsem tím nějak zavalená a ani se mi do svetrů moc nechce.Ty deky docela přibývají,akorát už to mám dost těžké do ruky.Uvidím,jestli mi to vystačí na ten polštář a pak bych to vyfotila.Jenom jestli nebude těch dek už v galerii moc.
Tak se mějte a zítra ahoj

pitrisek    21.06.2007 20:49
Evuš - tak to je síla... :? chudák!
Oni dobří doktoři jsou, ale natrefit na ně... manželovi zase zrasovali na chirurgii nehet na noze, a taky ho mořili zaživa - to je jak středověký mučení!!
No , radši to nebudu rozšiřovat a rozvádět 8)
dnes jsem si objednala další přízi od Markétky - z těch nových. tak tedy se mi rozšíří sbírka, heč heč!!!!! :grin :grin

Evuška    21.06.2007 17:32
Ahoj Pitrisku,
někdy mi připadá,že ti doktoři by potřebovali poradit.Jsou chytrý,jak rádio,ale dohromady nic neudělají dobře.Já jsem byla minulou neděli se synem na pohotovosti-rozříznul si v Jezeře palec.Tak mu to zašili a za dva dny na kontrolu.Byl tam pak ale jiný doktor,který na toho prvního nadával,Davidovi se v tom naživo povrtal a dali mu tam drén,dodneška to nemá v pořádku,ob den chodí čumět na dvě hodiny do čekárny...

pitrisek    21.06.2007 16:19
Evuško 8) tak se musím přiznat, že Ti ty deky malinko závidím!!
Já jsem byla dnes s malou na očním, asi by potřebovala brejličky, ale pořád nás nějak nechtějí vyšetřit - spíš teda říkají, že "by to chtělo", ale že ji nerozkapou. Tak jedem ještě příští týden do Žatce, tam už nás snad vyšetří. Nemůžu ji přece chudinku pořád někde vláčet a zbytečně....
tak se mějte krásně pleteně ;)

Evuška    21.06.2007 14:59
Ahojky,
venku je jako v sauně,trochu začalo pršet,tak jsem zalezla domů k pletení.Mám rozdělanou deku do modra a spousta zbytků ještě zbývá,tak to vypadá,že k tomu bude ještě polštář.
Vy všechny asi taky pletete o závod,protože tu dlouho nikdo nebyl :grin
takže ať nám to pěkně přibývá a žádné párání :eek

pitrisek    20.06.2007 12:53
Ahoj holky,
to je ale hic! Byly jsme s Petruškou venku, ale lezly jsme do stínu. Bylo to úmorný. Teď jsem ji strčila do sprchy, aby se trošku "zchladila" (samozřejmě ta sprcha nebyla studená :) )
Markétko - to je super, už se těším na nové příze!
A Zdeni - víš co mi provedl manžílek?? Otevřela jsem si stránku s nabídkou přízí, ale musela jsem odběhnout, protože malá něco potřebovala. A on mi to mezitím zavřel a vypnul počítač!! :upset :upset
On teda tvrdí, že prý to nebylo schválně, ale já vím že uuuuuurčitě jo!! :grin :grin
Ale tím si nepomůže, ještě jsem na tom mentálně tak dobře, že si to umím znovu zapnout :grin :grin
tak paaa paaa
a Markétko - opatruj se, a nehoň se - teďka máš nárok na důkladňoučký odpočinek!

Zdena    20.06.2007 11:37
Ahoj pletařinky,já mám dnes den blbec,nic mi nevychází,jsem stále moc unavená,nevím co je se mnou asi pracují nervičky :upset musím to ňák zvládnout,Markétko,to je bomba,že budeš opět mamčou,vždyď je to krásný,akorát musíš dávat na sebe větší pozor a hlavně se šetřit ale to všechno víš viď,moc ti držíme všichni palečky :grin :grin :grin to jsem zvědavá na nové příze,zase budu muset počítat penízky a určitě si objednám ale kam to dám,to nevím a hlavně schovat před manželem,nebo mě nechá zavřít už z té vlny do BOHNIC,já už pletu z té Alians druhý díl,který budu mít už brzo,vypadá to moc pěkně,holky to vedro je už nechutný,za chvíli budou prázdniny,jaro se přeměnilo na léto,hlavně aby měli děti pěkně o prázdninách,já budu hlídat vnuka i když ho hlídat moc nemusím,je mu už12,TAK SE MĚJTE VŠICNI FAJN a brzo zase u Markétky na CHATU....ahóóóóóój.....Zdenka :)

Markéta    20.06.2007 10:59
Tak mi dorazil balík z Toptexu...nafotím a zítra už bude na stránkách :roll

Markéta    20.06.2007 09:47
Ahoj holky 8)
teda dneska má být až 33°C, to bude venku teda náročný...nejlíp u bazénu, nebo někde na koupáku...já opět doma na lůžku :) :)
Tak prázdniny se kvapem blíží, můj 11 letej syn Patrik včera nahlásil, že už mají ukončené známky na vysvědčení a pomalu vracejí i knihy...dneska šli první dvě hodiny plavat...ty maj teda život ;) , já chodila do venkovský školy a tam jsme si o nějakým koupání ve vyuč. hodinách mohli nechat jenom zdát.Jediný co nás těšilo, byl celodenní výlet na konci školního roku :grin :grin
Teda už jsem dost netrpělivá, kdy mi dojde objednávka přízí... :sigh
Tak ať všechny dodržujete pitný režim a jste v poho :)

Merika    20.06.2007 06:38
Ahojte dievčence.Nechávam Vám tu pozdrav a ja musím utekať do práce.Malá dneska ide na výlet tak ju musím odprevadiť.Ja s tým požičavaním mám také isté skusenosti.Ludia sú ,ale každý voľajaký.Pracujte a tvorte kto môže a ja idem .Tak sa majte.Markétka držte sa obidvaja.Merika :roll :roll :p

pitrisek    19.06.2007 20:26
Evuško - tak to Tě chápu... ovšem ještě "lepší" je, když někomu něco půjčíš, a nevrátí se Ti to vůbec...
No aspoń už víš, komu nepůjčovat časopisy :roll
víš, co se jednou stalo mně?? Příbuzná se nabídla, že mi obroubí závěs do kuchyně. Tak jsem čekala, dva měsíce, čtyři měsíce, půl roku... pak už jsem se zeptala, a bylo mi řečeno, že jí jsem to teda nedávala, a že to doma nemá (nebylo to schválně, ale prostě to někam zastrčila, a pak na to zapomněla).
No a hádej - po dvou letech ho při velkém úklidu našla - neobroubený. A vrátila mi tedy po dvou letech ten ustřižený kus látky. No tak ho tady mám ležet, protože už mi je celkem k ničemu... ach jo! a to jsem tenkrát za tu látku dala tisícovku.
Holt to člověku pak nezbyde než skřípat zubama.
Ale naštěstí to mám vyvážené x-krát pozitivní zkušeností - teď mě strašně potěšila kamarádka, které jsem půjčovala věcičky na miminko - vracela mi to postupně, jak z toho miminko vyrůstalo - ale úplně všechno do puntíku, čisťounké a vyžehlené... strašně mě potěšila. Vždycky totiž předem počítám s tím, že co půjčím na miminka, z toho se mi asitak 30% nevrátí :grin :grin tak papa a buďte veselééééééé!!!!

Evuška    19.06.2007 19:00
Ahoj Lenko,
mně jen tak někdo náladu nezkazí(spíš já sama sobě),ale dneska mě naštvala kamarádka.Půjčila jsem jí asi před 14 dny časopis Švadlenka-je o patchworku.Byla z něj nadšená a tak jsem jí nepřipomínala,aby ho vrátila.Co nechceš mít,pujč.Znáte to přísloví.Vrátila mi ho potrhaný,prý ho strkala do kopírky.Tak mě tak namíchla,jenže já nejsem schopná jí něco říct.Jako blbec to podusím v sobě,maximálně tak vynadám někomu doma.
Tak jsem si postěžovala a zase pádím něco dělat.
Mějte se všechny pěkně a pilně pleťte,ať máme na co koukat v galerce.

Lenka    19.06.2007 16:04
Ahoj pletynky,přeju vám všem krásný den.Není takové vedro,tak to jde.
Markétko VYDRŽŽŽŽŽŽ!Bude líp!
Galerka je mooooc pěkňoučká,to jsou parádní dílečka.Známé se dneska dopoledne narodil chlapeček,takže už hledám vhodný popis na modrý svetříček.Tak budu mít zase změnu v těch barvách. :grin
Včera tu lilo,tak zahrádka nádherně pokročila,tak jsem ráda.
Dopralo mi právě prádlo,tak ho letím ještě pověsit než "punťa" zaleze.Krásný den a nenechte se nikým dneska naštvat a pokazit si náladu.
Zatím čauuuu
Lenka

Merika    19.06.2007 09:09
Ahojte dievčence.Pekný deň hoci u nás je už horúco.Šef mi dakde odskočil tak som Vás musela pozdraviť a ideme na účtovanie.Pa pa
Markétka myslim na Vás.Zdeni čau

pitrisek    18.06.2007 19:09
Markétko :) to bude určitě v nejlepším pořádku! Hlavně pozitivně myslet :) jinak Ti to moc přeju a ty občasné nevolnosti při pletení za to určitě stojí....
JInak ty topíky, co máš nafocené, jsou moc hezký - koukala jsem na ně už předtím. Dominika je fakt parádní.
No a ještě když se z ní vyrobí tak krásné tričko nebo tílko...
určitě si objednám tu khaki - asi vezmu zase půl kila, i když zbyde, tak z ní něco spáchám.
Tak se moc moc opatruj a těš se z dětiček, jsou to štěstíčka zlatíčka!
papa

Markéta    18.06.2007 13:44
Jéééé, děkuju moc za povzbuzeníčko,
Meriko : ani nevíš jak jsi mi zlepšila moje myšlenky..děkuju ;)

merika    18.06.2007 12:43
Ahoj Markétka.Držim Ti palce a spolu s Tebou sa tešim.Neboj všetko bude v poriadku.Budem na teba myslieť aby všetko dobré dopadlo a to maličke prišlo v poriadku na svet.Šetri sa prosím a davaj na seba pozor.Vieš ,že ja som mala na 38 a je tu je zlatá a nedali by sme ju za nič na svete.Spestruje a omladzuje nám život.Pri nej sa necítim stará.Tak sa držte.Merika

Evuška    18.06.2007 10:47
Markéto,
určitě budu mluvit za všechny,moc ti držím palce,abys byla i ty i mimčo v pořádku.
Evuše

Markéta    18.06.2007 08:40
Ahojte holčiny...já stále ještě polehávám, ale už je mi líp ;)
Nechtěla jsem zatím nic říkat, ale jsem v jiném stavu 9 týden těhotenství - čekali jsme na mimi delší dobu a teď jsem měla trošku problém s kterým jsem musela do nemocnice, ale už je to zase dobré...doufám, že mimi v sobě udržím a bude vše v pořádku :)
Pitrísek:
ta Dominika je fakt dobrá, nejlíp, když z ní pleteš nějakej dírkovej vzorek, ona pak pěkně splývá, dobře se nosí..Já z ní mám rozdělanou halenku(Dominika - namořnická modř- jak ji dodělám tak sem dám fotku) s krátkým rukávem, je to docela náročnej vzor, u kterýho si musím zapisovat řady. Je to na 42 ok a 12 řad z toho prvních 11 ok se plete na začátku 1.-10.řada 1x a pak už jen opakuješ 3.-10.ř. jenže ty zbývající oka do těch 42 se pletou po řadě tak jak jsou zapsané, takže začátek jsem dělala docela pomalu, ale pak jsem se do toho dostala a šlo to rychle, už jen ty rukávky, jenže ted to pleteníčko trošku zanedbávám...protože mám těhot. nevolnosti a při pletení mi to nedělá moc dobře, ale já už to znám u obou mých dětí to bylo to samý, tak vím, že jak to přejde tak zas pojedu v pletení jako mašina :grin
Jinak z té Dominiky jsem pletla i ten modrý top na zavazování za krk a je i základní přízí u halenky do špice - obě jsou vyfocené jako úvod Novinky,Zajímavosti.
Takže Dominika je moje oblíbená letní příze :)
Tak mějte všechny krásný a tvořivý den :p

merika    18.06.2007 06:57
Ahojte dievčence.Prajem pekné ránko.Ja sa už chystám do práce,ale musím Vás pozdraviť,lebo tu som si narobila absenciu čo som k Vám nechodila.Tvorte ja sa nma Vás večer pozriem a ja budem makať.U nás je už od rána horúco.Tak sa opatrujte ihlice do ruky a podme o 106 niečo tvoriť.Zdeni dačo načmarkaj ,lebo sa už tešim.Markétka dufám ,že si už v poriadku.Tak zatiaľ sa majte.Merika :p :p

Zdena    17.06.2007 20:50
No Pitrísku,to jsem to zas popletla,to jsem celá já :cry ale to navadí,je to všechno moc hezký ať je to čí je to :grin :grin :grin ,tak Pitrísku,vyfoť taky tu tvojí prdelku malou ať jí vidíme v upleteným,já dnes ještě nic neupletla,bolí mě ty ruce jak je mám popraskaný i v rukavicích ale nevím kam ty ruce dát,na televizi bez pletení koukat neumím,tak místo pletení se cpu štrůdlem,který jsem před chvíli dopekla,to zas bude noc já totiž nejvíc jím v noci,ráno mě je pak z toho blbě,nikdy jsem sladký nejedla a až kolem tý padesátky,žeru a žeru v noci a holky hlavně tatranky a pacholíky,to je hnus co ale je to jak droga ale nejsem obézní,zatím :grin ,tak děvenky budu končit,mejte se moc pěkně a zítra zas napíšu,je mi s vámi fajn.Meričko děkuji za majlíky,taky ti napíšu,Markétko je ti už lépe?tak ahoj .....Zdena

pitrisek    17.06.2007 17:13
Jé Zdeni - to není moje dcerunka :) ty fotky s holčičkou v šatičkách poslal někdo jiný - ale stejně je to krásný, i když to není moje :grin moje dcerunka je menší, 2,5 roku. Teda ona je na svůj věk dost vytáhlá do výšky (po mně), ale jinak je to ještě prťátko. Já tam mám akorát dvě fotečky někde před tím.
Teď tady zvažuju, kolik Dominiky mám vzít na bolerkový svetřík. no nějak to musím vypočíst.papa

zdena    17.06.2007 13:00
;) Ahoj pletařinky šikovný,to teda klobouk dolu před vámi,moc krásný věcičky v galerce a to krásný mimino,na miminka se stejně nejlíp plete je to hrozně roztomilý,Eví to ale musela být hrozná práce vyplétat ty svetříčky ale je to moc hezký,Lení,tu deku taky udělám,vypadá moc pěkně a to pleteš každou kostku zvlášt?a pak to sešiješ,nebo zháčkuješ,je to prostě pěkná deka a origoš,no Pitrísku tebe taky nesmím zapomenout pochválit,to je i určitě tvoje dcerunka viď,roztomilá holčina a pěkný věcičky jsi na ní upletla,prostě holky jste všichni moc šikovný pletařky,Markétko taky ti přeji brzké uzdravení a jsme rádi,že tě máme.Já jsem teď dva dni pleteníčko flákala ale dnes to musím dohnat,tak se mějte všichni pěkně a zase někdy ahoj ZDENA


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009