FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


Evuška    25.05.2007 16:46
Tak jsem dneska pletla na sluníčku a kdybyste viděli moje břicho-zebra by se styděla.Pěkně se mi tam ty špeky nahrnuly a nevím,jestli se mi to podaří do konce léta dohnat na jednu barvu :?

Šarka    25.05.2007 15:42
Markétko,
prosím tě neobjednávala jsi náhodou z Nitáren Danielu (případně Silvu či Slávku)?
Vypadají dobře, chtěla bych je vyzkoušet. Už mám vymyšlený i model :-)
Jinak už vybírám foťák, takže brzy budou fotky :roll
Mějte se
Š.
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Ahoj Šárko, jéé, škoda z Nitáren jsem objednala přízi Katka, Denisa a Nela soft...tak snad příště ;)
Markéta

pitrisek    25.05.2007 12:34
:p jo? No to musím říct, že jsi zlatíčko, já bych si je klidně i ráda zaplatila - ale dobře, tak už se těším na nové zboží a pak se hned domluvíme. Už mám přesnou představu, co z té nové příze spáchám. zatím ahojky :)

Markéta    25.05.2007 11:41
Petruško, jak dorazí příze z Nitáren (asi za 14 dní) tak nafotím, a ty koukneš co by se Ti líbilo...ty jehlice pak budeš mít jedny k objednávce grátis...pak mi ještě napíšeš přesně co a jak..
Markéta

pitrisek    25.05.2007 11:34
Markétko - potom až Ti přijdou ty nové příze z Niťárny a možná ta Kateřina, tak si od Tebe rovnou koupím dlouhé jehlice - ty slabé č.3 - hlavní je, aby měly těch 110 cm, protože u nás je nemají (a když, tak nějaký divný německý za 200 Kč). A k tomu ty přímé č. 7 a 8 - protože z nějakého důvodu prostě tato čísla u nás taky nemají. Důvod neznámý :grin tak zatím papa

Zdenka    25.05.2007 11:34
Ahojky děvčata, tak Vás tady vítám, venku je hezky, je to spíše k vodě, než si vzít jehlice do ruky. Ale my starší asi přčeci jenom zalezem do stínu a jehlice si vezmem a budem pěkně odpočívat, co? Markétko, mohla by jsi mi doporučit vlnu na ponožky, nějakou slabší, dostal se mi do ruky katalog s ponožkama a jsou zde už popisy i na ty nízké, jak teď ty mladí nosí, tak bych je chtěla dcerkám a snaše udělat( říkám dcerkám ale je jim 30,23,26 let) . Zdenko co ty, jde se podívat na lázeňské slavnosti do Teplic, my tam zítra s manželem se jedem podívat, budem parkovat u dcery, tak snad bude dobré, hlásí v rádiu, že příjezd do Teplic bude uzavřen. Tak se mějte hezky, moc se na slunku nespalte a v pondělí nashledanou. Markétko, doporuč mi nějakou vlnu na ty ponožky a v pondělí si napíšu objednávku. Zdenka (lounsko)

Markéta    25.05.2007 10:23
Ahojky holky...hezký sluníčkový den 8)
Zdeni :
Objednávku jsem Ti už zaslala na dobírku, no ale teď čtu že jsi pěkně zásobená jehlicemi, což je škoda že jsem to nevěděla...v balíčku Ti zasílám 2 klubka(vzorky na kukando) a jehlice ...což dělám při větší objednávce. Při objednávce pod 500,- Kč dávám jen klubíčka - za každý balíček - 1 klubko jiné příze na kukando - grátis...
Takže Ti v balíčku přijdou jedny jehlice zbytečně, mohla jsem Ti místo nich poslat třeba klubko, ale už se stalo :?
Taky si tě zapíšu do tabulky o Dárky - který pošlu příští rok 5 odběratelkám příze, můžu že ?
A jinak...rychle něco upleť z týhle příze, která Ti přijde, pak nafotit a poslat do Fotogalerie s označením ,,SOUTĚŽ,, at třeba vyhraješ nějakou pěknou cenu... ;)
Petruško:
kulaté jehlice mám jen velikost 3 a to délku 70, 90, a 110cm...za 35,-Kč,
ale ty myslím že jsi psala, že máš.. ;)
Markéta

Zdena    25.05.2007 09:46
Petruš,hledala jsem ty jehlice na kterých jsem hada pletla,jsou dlouhé 110cm :grin tak prodavačka u vás asi měla pravdu,taky jsem koukala na jehlice u Markétky,je fakt,že o jehlice člověk nezavadí,jen silné :( ale já jsem stará škola,tak mám doma i ty jehlice nahamouněné,tím ale neznamená,že jsem lakomá ženská,právě naopak,stále někomu musím pomáhat,mám to v povaze ale vy taky,protože,jak jsem už psala pletařky jsou hodný lidi,tak ahoj,musím dovařit omáčku.... ;) ;) ;) Zdena.

pitrisek    25.05.2007 09:00
Ještě k těm jehlicím - už si říkám, zaplaťpánbůh že existuje internet. U nás jsou totiž dvě švadlenky-galanterky, a tam něco sehnat, to je opravdu umění. Např. jehlice mají 6, a pak až 9 a 10 - a to je dost blbý, když člověk zrovna potřebuje třeba 7 nebo 8, žejo :o)) ale koukala jsem k tady k Markét na jehlice, má tam i 7 a 8 - sláva hurá :o)) jinak Zdeni - to je hezký název - Markétkovské stránky :) ahojda

pitrisek    25.05.2007 08:56
S jehlicemi - koukla jsem teď tady na prodej jehlic - a vidím tam 110 cm... tak uvažuju... když vidím toho Zdenky hada- vejde se mi tam?? Pak si na podzim plánuju ještě jedno teplejší pončo, mám tady návod, ale to bude taky asi pořádných pár očiček!! Já mam doma takový kraťoučký kulatý jehlice, a v galantérce u nás jiné nemají a skálopevně mi tvrdili že teda delší než 60 nebo 70 nejsou :o))) tak nevím - těch 110 - budou stačit?

Zdena    25.05.2007 08:53
;) Ahoj z Oseka,Markétko,jelikož neumím nakupovat přes internet,tak jestli ti to nebude vadit,udělám objednávku v návštěvní knize,příze jsou nádherný,hned z toho něco upletu,objednávám,balíček č.8 bych prosila půl kg. a balíček č.17 také půl kg,ještě má adresa,Zdena Najmanová,Hrdlovská 646,Osek 417 05....předem moc díky a už se nemohu dočkat,až mě přijde,je fakt krásná ale kam jí nacpu před manželem,opravdu nevím.....Pitrísku,Petruško,na toho hada jsem měla,trochu delší kulaté jehlice,které mají všude v obchodě,oči jsou tam sice natěsnané ale dá se to pléct.Meričko,už jsem myslela,že jsi nemocná,že jsi nechodila na ty naše MARKÉTKOVSKÝ stránečky,dnes ti napíšu večer email,stále je málo času,když je tak krásně viď,tak děvenky pleťte a tvořte ať se můžeme koukat a inspirovat,krásný den vám přeje Zdena.

pitrisek    25.05.2007 07:50
Ahoj všem - též vás zdravím a přeju krásný slunečný víkend (snad bez bouřek!)

Zdenko z Oseka - prosím, psala jsi, že toho hada jsi pletla na 500 ok - mělas na to nějakou tu extra dlouhou jehlici - 60 cm - nebo jak??

U nás v paneláku je včera a dnes nějak dusno :roll bydlíme nahoře, a slunce sem paří nejdřív ráno, a pak odpoledne. Už ať tu je víkend a vyklidím se na chatičku do lesíka! ahoj

Šárka    25.05.2007 07:30
Dobré ráno a krásný den všem.

Markéto,
ještě se vracím k přízím rozhodně jsem pro podporování českých dodavatelů :-)))
Těším se na ty příze z Nitáren, vypadají dobře, chtěla bych nějakou určitě vyzkoušet. Neobjednávala jsi náhodou Danielu nebo Silvu či Slávku?
Líbí se mi i jejich složení.
Dřív jsem na sebe oblékla cokoliv a bylo mi jedno z jakého je to materiálu, teď bych mohla dělat tester na složení, protože jakmile to obsahuje nějakou „umělotinu“, vydržím to mít na sobě nejdéle tak den a pak už mi to začne vadit. U svetrů na zimu to není až tak kritické, tam mám většinou něco podvlečeno :grin :grin Š.

Merika    25.05.2007 06:41
Pekné ránko dievčence,len tak Vás chcem pozdraviť aponahľam do práce. :eek :eek

Zdenka    24.05.2007 11:33
Tak jsme se tu asi sešly všechny, které mají nabouchané skříně vlnou. Já též. Moje maminka před 7 lety zemřela a i když já měla plnou skřínku vlny, samozřejmě ona jako vášnivá pletařka také, taky měla ještě to starší vydání , jak se namotávalo v ruce. Markétko vlnu si objednám příští týden a radši bych přes účet, jestli je to možný, tak mi řekni potom jak mám postupovat.Zdenko, taky pleteš ráda ponožky, já mám vždycky jeden pár za večer hotový, udělala jsem si pořádek ve vlně a vyčlenina jenom na ponožky takové zbytky z kterých už nic neupletu. Tak jsem se rozepsala, zatím se mějte všichni hezky. tady svítí sluníčko a je pěkně.Zdenka (lounsko)

pitrisek    24.05.2007 09:28
Zdeni- jistě že nejsi "magor" :p jsme prostě kreativní holky, tak! ;) s taškou se určitě pochlub, ať se můžem inspirovat. petra

ZDENA    24.05.2007 09:23
8) Ahoj moje milé pletařky,jsem ráda,že se rozmnožujem,mě strašně těší,že tady můžu otevřeně napsat,že vlna je pro mě život a nikdo si o mě nemyslí,že jsem magor alespoň doufám,včera jsem dopletla další pár ponožek a už se těším až začnu dnes nové,mám tu připravenou upletenou a myslím,že i hezkou tašku,spíš kabelu,pletla jsem jí dceři a tu ti Markétko pošlu taky do fotog.popis mám,no máme krásně,tak já půjdu odpoledne na mojí milovanou zahrádečku a budu se kochat těmi květy a už i plody jahůdek,které stejně nejím,tak se všichni mějte,pleťte a hromaďte vlnu,Markétko už se těším až dostanu tvé vzorečky vlny,hned si objednám.....Zdena
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Zdeni teď tady koukám, že jsi chtěla ode mě nějaké vzorky přízí, napiš mi prosím jaké vzorky -č. balíčků jsi chtěla, mrčnu na to, jestli jsem je poslala nebo né, díky
Markéta

Markéta    24.05.2007 08:45
Teda holky ještě že máme takový chápavý manžílky
:grin :grin
Pitrísek :
u nás je to jako u Vás
:grin :grin

pitrisek    24.05.2007 08:09
:grin Ahoj všem - to máme ale teplo, co! U nás už aspoň nebouří.
Evuško - to teda vítej do klubu. Tento týden mi přišla ještě další příze tady od Markétky, a předtím jem si přitáhla nějaký výprodej - a manžel na to koukal, a povídá: "Když musíš, tak musíš...." :grin

Markéta    24.05.2007 07:48
Hezký a úspěšný den 8)
Teda Evuško s tou policí plnou příze jsi mi připoměla, jak mi jedna moje kamarádka(když jsem byla ještě svobodná a bydlela doma u našich)zavolala a sdělila mi,že ji zemřela babička a odkázala ji byt, který se musel vyklidit.No a protože babička byla vášnivou pletařkou měla v odkládací místnosti polici plnou přízí - takových těch podlouhlých, které se museli s pomocí druhých natažených paží, namotat na klubka.Ještě nikdy jsem neviděla tak nacpanou polici s vlnama.
Všechny jsem si mohla k radosti kamarádky odnést domů, což zase těžce nesla moje mamka, která nikdy nepletla a tudíž mě nechápala.Pamatuju si že jedno to přadýnko stálo 6 -8,-Kč ..a taky, že byla taková docela škrablavá...ale já z ní pletla co se dalo, nakonec byla i mamka spokojená, když mohla v zimě nosit teplé, i když škrablavé ponožky ;)
Markéta :roll

Evuška    23.05.2007 22:40
Zdravím všechny.Taky mám problémy s uskladňováním svých nashromážděných balíčků vln a ještě i látek.Dávám je do spíže,kde čekají,až přijde jejich doba.Asi bych se měla nad sebou zamyslet,protože už mi jednou ten regál rupnul.Normálním ženským to praská pod zavařenýma okurkama(moje mamka např),ale mně pod tíhou klubek. :roll

Markéta    23.05.2007 10:24
Ahojky všem, tak nám to počasíčko pěkně bouří, že ! :p
Ideální počasíčko na pleteníčko. :grin
ZDENI :
Ptala jsi se na objednávky..
Pro mě je lepší objednávka přes účet, ale v celku je mi to jedno, záleží jak se to bude hodit tobě, jestli bys třeba musela do města do banky vyřídit platbu přes účet, tak
to budeš mít lepší na dobírku, a balíček Ti přivezou až do domu - teda měli by..

Objednávej přes můj mail -
info@pleteniproradost.cz
a to tak,že mi napíšeš číslo balíčku a kolik příze budeš chtít koupit, třeba 1 klubko, nebo 300g - 6x 50g klubek, nebo 500g - 10x 50g klubek,
Jinak do každého objednaného balíčku dávám pozornost - 1 klubko zdarma, takže když si objednáš, tak mi napiš jakou tu Dominiku by jsi chtěla a jedno klubko ti pošlu grátis ;)
Markéta :)

Zdenka    23.05.2007 08:30
Ahojky pletařky. markétko chtěla jsem se zeptat, na objednávku vlny a platbou z účtu , jak mám postupovat, nebo co je pro tebe jednodušší?. Vlna je moc krásná, ta pro miminka je kouzelná, musím hned objednat. Chtěla jsem se taky zeptat, jestli mám vlnu Dominiku , potřebovala bych 50 g žluté a 50 g bílé a dále si objednám základní, ale to až v objednávce, jenom mi dej vědět, co je pro tebe výhodnější zda platba z účtu či dobírkou.Zdenka(lounsko)

pitrisek    22.05.2007 20:47
Jéje- Zdeničky - vy jste se mi nějak popletly!! :roll Vím, že jedna jste z Oseka, a druhá z Chožova, ale zvířátka a ponožky jsem špatně přiřadila :( Tak teď už vím, že had je z Oseka.
Tak se Zdeničky nezlobte ;)
Markét - jsem ráda, že se Ti fotky hodí do babiččina šuplíku!
mějte se

Zdena Osek    22.05.2007 19:37
Ahoj všem na těchto stránkách.Markétko,děkuji za ty fotky,co jsi do tvé fotogalerie,je to krásný pocit,když tě lidi pochválí,za svou práci,mám z toho hroznou radost,když jsem pletla toho hada,tak to si přál můj vnuk,protože šel na operaci a já mu slíbila,že než se vrátí že ho bude mít hotový,taky byl,je to hrozně jednoduchý,kdo by chtěl popis,ofotím ho z toho časopisu a pošlu,jedna řada je asi 550 očí,tak jsem upletla vždy večer 3 řady a měla jsem toho dost ale stálo to za to,nejhorší na hadovi bylo jeho vycpání.Pitrísku,já nejsem ta Zdena co jsi psala o těch koní ale díky za pochvalu a všem.Dnes se nám asi všem špatně dýchalo ale teď je fajn,konečně zapršelo,už se těším na houby.Tak se mějte všichni moc a moc hezky a pleťte,háčkujte a všechno možný vyrábějte,Maričko brzy ti napíšu,krásný večer :p :p :p :p Zdena Osek

Markéta    22.05.2007 17:36
Pěkný podvečer pletařinky, tak jsem dnes dala do prodeje Nové příze, zatím jsou tam jen popisy, ale zítra už to bude i s fotem.
Ty příze na děti 50g vypadají na 100 gramovky...na miminko by stačilo i 150g - 3 klubka, jsou měkoučký a příjemný..
Jinak se Šárkou souhlasím ty zvířatka od Zdenky jsou moc miloučký.. :roll
Markéta

Šárka    22.05.2007 17:11
Zdravím, kdo neviděl hada od Zdenky určitě na něj koukněte je suprovej. :grin
Ponožky taky moc hezký ;) , na ty já vůbec nejsem, upletla jsem jednu asi před 10ti lety a druhou k ní už asi nikdy nedopletu. :grin
No člověk neví, třeba časem :grin :grin :grin Š.

merika    22.05.2007 14:48
ahojte dievčence.

Zdenka    22.05.2007 13:45
Markétko, už se moc těším na obrázky od pitríska až je dáš do babiččina šuplíku, někdy se mi povede i ten vzorek dát dohromady, bez popisu.Jinak rukavičky už mám, pošlu je ale příští týden, protože nyní má foťák syn, takže zdravím. Zdenka.Lounsko

Marketa    22.05.2007 13:02
Pitrisek:
TAK TY MODELY JSOU BOMBASTICKÝ :roll
:roll
Díky moc i když nejsou popisy, 100% je dám do Babiččina šuplíku...až budeš mít náladičku, tak zase něco takovýho pošli ;) ;)
Díky Markéta


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009