FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


Šarka    02.08.2010 16:47
Maci, neděkuj, není zač. Vím, že je to jen věc toho, že člověk vlastně vyhraje sám nad sebou. Mám s tím taky poměrně dost zkušeností, před lety mě taky hodně trápilo, když jsem se někomu tzv. "nelíbila", dneska už nad tím umím někdy mávnout rukou. Záměrně říkám "někdy", protože jsou věci, který člověka opravdu zasáhnou hluboko a zabolí... ale to je život. Jak se říká - není na světě člověk ten, aby se zalíbil lidem všem. A s tou Hawai - dík za tvou zkušenost, už jsem si jí objednala. ;) Nečetla jsi náhodou knížku "A bude hůř..."? Ona nemá s touhle tématikou nic společnýho, ale ten název se mi vždycky připomene, když mám horší období, a pak si řeknu, že to může být ještě horší a že se vlastně houby děje. :) Tak a už ti dám pokoj. ;) 8)

macina    02.08.2010 16:10
Šarko,moc děkuji za podporu!Je to přesně jak píšeš.Já se jen musím poprat sama se sebou,abych se povznesla na ty hnusný slova,které jsem si musela vyslechnout.Jsem ráda,když nacházím slova útěchy alespoň tady od vás,.Lépe se mě pak "bojuje". :( :? :(

macina    02.08.2010 16:05
Jo a holky ta příze HAWAI co o ní Markétka píše je fakt moc pěkná , dobře se z ní dělá a pěkně se nosí.Mám několikrát vyzkoušeno!No a taky je v hódně pěkných barvičkach. ;) 8) ;)

Šarka    02.08.2010 16:03
Maci, vím že to není moje věc, napíšu jen svůj názor - kdybych byla na tvém místě, což nejsem, ale kdybych byla, nebrala bych ohled na to, kdo se o mě kde ošklivě vyjádřil, protože v té konečně fázi bych si tím jen uškodila (a ten, co to původně způsobil, by vlastně dosáhl svého) - takhle bys měla maminku nablízku a super bydlení a když budeš něco potřebovat, ten záškodník ti určitě nepodá pomocnou ruku, ba naopak - ještě tě v tom nechá vymáchat. Takže mysli především na sebe, na maminku a vlastně i na syna, který by větší bydlení určitě taky uvítal. :) :) :) A tomu závistníkovi to natřeš, když si z něj nic dělat nebudeš, pak teprve se bude smažit ve svý závisti. Kdyby měl člověk brát vážně každého takového "psychochudáka", tak by mu nezbyl čas na vlastní hezký život. ;) :) Nezlob se, že jsem se k tomu vyjádřila, chtěla jsem tě trošku podpořit, protože ti určitě není lehko. :)

macina    02.08.2010 15:13
Ahojky všem.
Markétko,úplně vím co prožíváš!Já teď řeším podobnou situaci,která se týká nového bytu.Mám velice výhodnou nabídku na nové bydlení.Je to za cenu,za kterou u nás nekoupím ani garzonku,kterou ostatně už mám a je to v domě kde bydlí moje maminka(72let),měla bych jí na blízku a ten byt je před rokem dostavený a je opravdu luxusní.Bydlela v něm moje nevlastní sestra,opravuje chalupu a jde bydlet tam.Jenže problém,jedna osoba z rodiny se na moji adresu vyjádřila dost ošklivě(závist)takže jsem se rozhodla,že tam nepůjdu.Škoda! :cry
Moc ti Markétko přeji,aby ti ten obchod vyšel,jen tiše závidím,protože to je můj sen mít třeba jen menší galanterku.Držím palečky! :p :p :p

Markéta Robst.    02.08.2010 13:20
Ahojky ;)
tak já mám nabitý léto jen co je pravda,.. že u mě nehrozí ani víkendík někde u vody, a když si vezmu 3/4 kalhoty , tak mi moje bílé nožky můžou sloužit jako reflexní odrazky .. :grin :grin :grin
Celý červenec jsme řešili možnost koupit chalupu .. takový starosti a nervičky jsem už dlouho neměla ( však některé kamarádky webu se mnou soucítili ..)
Ted se mi naskytla možnost pronajmout od města nebytový prostor , abych mohla konečně otevřít kamenný obchůdek ..ale opět starosti, starosti ..už bych to chtěla mít všechno za sebou.

Včera jsme byli s rodinou na oslavě u babičky a dědy - babička a můj manžel slavili narozeniny , ..no jenže to ráno jim umřel pejsek (měli ho víc jak 16 let) byla to rána pro celou rodinu, protože Kubík nás vždycky vítal v chodbě pozdravem a dostal za to psí pamlsek ..včera jsme tam přišli a už nás nikdo nevítal :cry :cry :cry ..bylo to smutný :?

Jinak se moc všem omlouvám, že nestíhám vkládat do fotosoutěží a odpovídat na mailíky..všechno budu stíhat během tohoto týdne ;)

Taky mám na skladě novotu ,, Hawai,, od Toptexu , tak ji musím dát dnes do nabídky e shopu ... mě se teda hodně líbí , tak uvidím jak se bude líbit Vám ;)

Cythar    02.08.2010 09:17
Ahoj děvčata,
nestíhám chválit v galerce, je tam spousta nádherných věcí, takže chválím, chválím, chválím a tiše závidím. Jak už jsem psala, mám teĎ nějakou pletací lenoru, ne a ne nic dodělat....

Hanousek    02.08.2010 06:56
Ahoj děvčata, v rychlosti vás všechny zdravím. Šárko, na skypu ještě asi dlouho nebudu, můj počítač se stále pohybuje mezi Přerovem a Brnem, kam musí jít opět na záruční opravu.... Takže sem vždy jen v rychlosti zabrousím brzo ráno od Hanky a potom mám utrum........... :sigh :sigh

rylisek    31.07.2010 21:03
Rendýsku,děkuji a pokusím se něco vytvořit.To co jsem tady viděla od Šarky ,tak to mě dostalo skoro na kolena.To bylo pokoukáníčko.

rendýsek    31.07.2010 20:48
tak Rylísku přeji krásnou dovolenou !!! Koukám, že jsi správně vyzbrojená, tak se budu těšit na výsledky dovolenkového tvoření.

rylisek    31.07.2010 20:22
Milé šikulky ,na 14 dní se od vás musím odtrhnout,protože zítra vyrážíme na dovolenou.Bude mi to moc chybět ,to koukání na tyto stránky.Háčkem a jehliceni s materiálem jsem vyzbrojená,tak uvidíme jaké budou výsledky.Doufám,že něco málo vytvořím.Tak se tady mějte hezky a už teď se těším , až sem zase vlezu.
Těm co jedou na dovču také přeji krásné počasí ,zážitky a hlavně chuť něco tvořit. :grin

Šarka    31.07.2010 15:44
Ahooooj, holky dík za pochvaly, moc mě to těší!!! Letošní léto mám opravdu relaxační, háčkuju kudy chodím :grin. Opravdu upřímně můžu doporučit Pandu (Niťárna, Markétka jí má v nabídce), je prostě super. Dvakrát jsem byla u Markét ve skladu a z obou návštěv jsem odcházela s velkým balíkem. Za týden tam jdu zas... je to mor, fakt. :grin Akorát jsme dojedli oběd (pěkně po italsku ve čtyři odpoledne, teď bude siesta 8) ), tak se jdu svalit na gauč a drapnu po háčku. Mám vyhlídnutej vzorek na tuniku, tak uvidim. Přeju všem krásné sobotní odpoledne. :)

Ivana    30.07.2010 18:09
Děvčátka, děkuji Vám za dobré rady, udělám to podle Vás.Kdysi jsem okurky zavařovala,dokud byly ještě děli malé, ale teď už raději občas nějakou lahev koupím, skoro mi to příjde, že to vyjde nastejno. Připadala jsem si jak blbec, že neumím už ani okurky zavařit. Tak ještě jednou díky za radu. Jinak co se týká pletení, jsem teď taky nějaká líná,do ničeho se mi nechcd, tak akorát nakukuji sem do galerky a obdivuji Vás všechny, co tu máte svá dílka, jak jste pilné a šikovné. Přeji Vám všem krásný víkend!

Šarka    30.07.2010 16:55
:grin Cytharko, jsi mě rozesmála s tou kapustou vařenou, tu já miluju, kapustu jakoukoli. Nebo hrachovou kaši, nejlépe tu ze školní jídelny. :grin Šári, já mám kluky tři roky od sebe a asi jsem měla štěstí a taky jsem si opravdu hodně dávala pozor (ale spíš to bude tím štěstím), že starší na mladšího nežárlil. Zato dneska se servou jak koně, a bude to jen a jen horší. Na staršího už leze puberta, bylo mu jedenáct, mladší je typ příležitostně hysterickýho flegmatika (asi to vypadá, že to nejde dohromady, ale on to zvládá na jedničku), to je taky šlágr. :roll Ale je fakt, že když je chvíli nevidím, už je mi po nich smutno. Holt dětičky jsou náš poklad, že? :) Přeju všem hezký předvíkendový večer. :)

Cythar    30.07.2010 16:05
Ahoj holky, nestíháááám, tak vás všechny m oc zdravím !!!! Prckovi byly 20. dva roky, mně včera taky o rok víc, no kdyby mi maminka nepřivezla kytku, tak si ani nevzpomenu :)
Mám pletací lenoru, furt mám ten kus krajkového vzoru z pomocníčka a nevím, jak dál, jestli udělat vestičku úplně rovnou, tzn. oba díly obdélník, nebo to mám nějak ujímat, nebo přednéí díl nějaký výstřih....zkusila jsem uzavřít tři oka pro průramky, ale nějak se mi to pak rozjelo, ať počítám, jak počítám..... tak nevím. Poradíte, někdo??? Je to ten vzor z pomocníčka, krajkový, co tam zkoušela Danuška. ten cikcak lístečkový zkusím až pak :) Asi na rovný pléd:) Ale taky se chystám na trojúhelníkový šátek, jako je ten krásný v galerce, jen teda neuháčkuju, musím plést, tak čekám na ten správný vzorek, který zvládnu a půjde z něj trojúhelník :) Jak někdo psal, že to neumí nosit, tak já teda taky ne, ale proč to nezkusit?? Někdy se začít musí :) A krom ošklivých věcí jako drogy, násilí, kapusta vařená, atd.....se má zkusit všechno, ne? :grin

Marťa    30.07.2010 15:47
Šári, úplně jsi mi připomněla, jak to bylo s našimi dětmi :) Vendulce byly skoro čtyři, když se narodil Kubík....dneska je jí jedenáct a bohužel i dnes občas nějaký ten záchvat žárlivosti projeví. A to mám snahu dělit je ve všem rovným dílem, ale vždycky to nejde. Přeju Ti hodně trpělivosti ;)
Tak mě napadlo....kdepak se asi toulá Pitrísek, Radjan a další šikulky? Víte o nich něco?

Šárka K.    30.07.2010 15:11
tak koukám, že jsem se rozepsala o Šimčovi a zapomněla napsat, že Valča je teď zlatá, jednak zatím neodporuje a když na ni člověk promluví nebo jen koukne tak se směje...a kdyby pořád pršelo tak asi i pořád spííííííí

Šárka K.    30.07.2010 15:02
Šári, vítej zpět!!! Jak jsi si užila Prahu, Liberec a ČR???
U nás jak kdy :grin Než se narodil Šíma, tak jsem si o sobě myslela, že jsem klidný vyrovnaný člověk, že mě jen tak něco/někdo nevytočí. :grin :grin :grin Se Šimčou jsem zjistila, že jsem mírně hysterická a teď už nejsem jen mírně :grin :grin :grin Ještě, že už nejsou ty vedra, to malá přes den moc nespala a já jsem buď kojila nebo uspávala a Šimču jen okřikovala, je to žárlivec žárlivá .... má teď období, kdy zásadně na vše odpovídá neeeeeeeeeeeeeeee, i když se ho zeptáte chceš to a nebo to, tak prvně z principu řekne ne a pak si tedy jedno vybere ...tak to udělám, jak si přál a on začne brečet, že chtěl to druhý :roll :) :) Zásadně dělá vše opačně než se po něm chce.
Jo, jo, chce to pevný nervy při krocení divoké zvěře :grin :grin :grin
Sice by je člověk někdy nejraději "zabil", ale jakmile je nemá u sebe tak mu chybí :grin :grin :grin
Někde jsem četla: "své děti především milujeme a teprve pak plísníme, trestáme a tvrdě vychováváme... tak snad to vědí ;)

Jinak, háčkujuuuuuuu tašku, tedy jde mi to jak psovi pastva, taška je hotova akorát ucha nějak pomalu přibývají :grin :grin Dělám dutinku ze 6ti ok KS, je to takové nic a špatně se mi to háčkuje... Tak to bude takové moje háčkovací veledílo :) Už se těším až zase vyměním háček za jehlice a trošku to bude přibývat...

rendýsek    30.07.2010 12:11
ahojky holky všechny zdravím a hned se připojuji k Magdě s těmi okurkami . Dělám to úplně stejně , taky nezavařuji jen obrátím a vždycky byly v pohodě a ještě ke všemu jsou takový lepší,křupavější :grin . Takže Ivi s chutí dopráce a vzimě máte co mlsat. ;)
Mám dotaz na Markétku, Markétko prosím neuvažovala jsi o dárkových poukazech. Možná hloupý nápad , ale u nás je to vždycky velké dilema co mi dát k narozkáma a toto by byl skvělý dárek.

Marťa    30.07.2010 12:08
Ahojky pletařinky, je hrozné, jak ten čas letí.....polovina prázdnin je fuč. Já teď mám pletařské žně, protože mám dovolenou, jdu do práce až poslední týden v srpnu. Takže si řádění s jehlicemi náležitě užívám. Konečně mám na to čas. 8) Zítra se mi vrací dcera z Tábora a od pondělka mi přibudou k mým dvěma dětem ještě dva malí nocležníci, tak to budu aasi trochu flákat... :grin Děkuju Vám za pochvaly minišatů, možná bych to spíš nazvala tunikou, protože bez legín, nebo jiných kalhot bych v tom nevylezla. :roll Včera jsem se pustila do černobílé halenky z tříčtvrtečním rukávem, pletu z Camilly, tak uvidíme....Mějte se všechny krásně, užívejte léta, u nás teď momentálně lije, jako z konve, ale snad to nebude dlouho trvat a vykoukne zase sluníčko. Pa pá. ;)

magda51    30.07.2010 09:34
Ahojky děvčata.Na net jsem teˇposlední dobou neměla vůbec čas.Pomalu tři týdny jsme tady měli půldruhýho měsíce starou Elišku .Její maminka skončila v nemocnici s hnisavou angínou.Tak že bylo veselo po 33 letech takoví mimčo.No ale užívala jsem si to.Teď musím napravit restíky hlavně opožděně pogratulovat Markétce k svátku všechno to nejlepší a poděkovat za balíček který došel v pořádku.Marcelce se moc líbyla ta Catania v barvě stříbra.Dnes odjíždím do Nákla tak si jí beru sebou a konečně budu něco tvořit.Ivanko ohledně okurek,zavařovat v troubě jsem nikdy nezkoušela ale jestli můžu poradit tak moje maminka nikdy okuky nezavařovala.Ta to dělala¨tím to způsobem.Připravila si okurky do sklenic se vším co tampatří uvařila lák a tak horký nalila na okurky zavíčkovala a otočila dnem vzhuru a nechala vychladnout.Já to dělám podle ní a nikdy se nám nic nezkazilo.Jestli to budeš dělat podle nás tak ti držím palce ať se ti to podaří.Tak budu končit a v brzké době ahoj .

Ivana    30.07.2010 00:44
Zdravím Vás všechny pletařinky a moc se omlouvám, vím, že sem tenhle příspěvek mezi pletení nepatří, ale prosím Vás o radu. Máte některá zkušenost se zavařováním okurek v horkovzdušné troubě? (Synek mi přivezl bednu okurek a já nejenže nemám zavařovací hrnec, ale pochopitelně ani teploměr k němu, takže neodhadnu teplotu uváděnou v receptech a nechci,aby byly jak blátíčko). Moc Vás prosím, poraďte - ale jako jak se říká, pro blbé - tj. jestli ohřát troubu a na kolik stupňů, nebo je dát do studené a hlavně jak dlouho je tam nechat, však víte.Moc děkuji za radu.

Markéta Robst.    29.07.2010 19:48
Ahojda ;)
tak já sem vlítnu vždycky jen na skok , protože jsem ted tři dny na stánku na znojemských slavnostech okurek - možná jste včera shlídli upoutávku v telev. novinách na Nově :)
Jsem tam od rána do šesti do večera a každý den odjíždím domů s bolestmi hlavy.. néé, že by mě někdo rozčiloval :grin :grin ale přes den tam praží sluníčko a to je něco na moje bolesti hlavy :?
Ale ještě zítra a bude konec ..pak zase udělám nějakou úpravičku na webu ..nemáte někdo náhodou nějakou inspiraci na hlavní stránku ? ..jestli ano, tak pošlete na můj mail.
V neděli má manžílek narozeninky , tak ještě musím vymyslet nějakej dáreček ..asi něco na motorku , ..to nezklamu nikdy ;)

Šarka    29.07.2010 16:06
Zdravím Šárku Ká, Šári, jak válčíte? Co malá? Často na vás myslím, páč já ty malý mimina přímo miluju, takže ti nechutně závidím :grin . Ale koukala jsem na to tvoje cukrlátko v té růžové pletené šatovce, to je bomba. To bude kočka, ti povim. A do toho "velkej" brácha... myslím, že budete mít doma veselo. Tak si to užívej a mějte se! :)

Šarka    29.07.2010 16:01
Ahoj, pletařinky, zdravím z Lublaně. Tady prší a prší, což náležitě využívám a háčkuju a háčkuju. Prostě v tomhle počasí to jde lépe. :) Momentálně mám rozdělaný šatky z černé Pandy (je naprosto super, směs bambusu a trošky elastanu, už jsem to vyzkoušela na halence, takže můžu vřele doporučit) a pro kámošku bych chtěla do příštího týdne uháčkovat bolerko, páč má narozky. Uvidím, jestli bude pršet vytrvale. Pak mám větší šanci, že to stihnu ;) . Taky musím do galerky hodit těch pár výtvorů z první dovolené, ale zatím není, kdo by fotil. No snad se zadaří. Tak vám posílám ten deštivý pozdrav, užívejte i nadále prázdniny a dovolené a mějte se. :) Mikulenko, držím palce, ať se vše daří a nadělíš si zdravé a pohodové miminko. :)

Šárka K.    29.07.2010 15:57
Všem kdo hlasovali pro Lenku VELKÉ DÍKY!!!
Kdo to sledoval ví, že se hlasování trochu zvrtlo...a nakonec by měla mít poslední slovo přeci jen porota...:) více v povídáníčku...
ŠK

mikulenka    26.07.2010 21:43
Ahoj šikulky,
všechny moc zdravím, nemám vůbec čas na prolézání vašich nových výrobků a uměleckých děl a moc mě to mrzí. Háčkování teď taky dost šidím, ale jsem rozhodnutá se do toho zase naplno vrhnout, dokud ještě není prcek na světě. Taky mu musím něco vlastnoručně vyrobit do výbavičky, že? :o))
Už jsme v polovině cesty k mimouškovi. V pátek jedeme na ultrazvuk, tak jsem moc zvědavá, jestli na nás vystrčí prdýlku :o)))
Právě mě žďuchá, tak asi chce abych vás všechny pozdravovala.
Mějte se krásně a nezahálejte jako já :o))
Pa Marťa
Komentář RobStyle Komentář RobStyle:
Jééé, tak to je miloučká zprávička ...tak ho za nás pohlad přes bříško ..mazlíka malýho ;) :)

Markéta Robstyle    26.07.2010 14:38
Zdravím děvčata ,.. tak nám to počasí pěkně přeje na pletení a háčkování ;)
ovšem jestli to takhle má být už do konce léta, tak to aby jsme začali plést svetříky :roll ;)

Dana-Dekoro    25.07.2010 23:23
Ivi, šťastnou cestu a příjemný pobyt. Hned bych se jela podívat na Piešťany v létě. V zimě byla moc zima a nic nekvetlo. V létě jsme vždy v Holandsku, tak ono je to problém.

iva    25.07.2010 18:44
No Dani, skoda, ze uz nie ste v Piestanoch, ja v piatok cestujem...uz sa velmi tesim, po roku "domov" ;)
prajem pekny nedelny vecer, nemam co strikovat, sice vlny kopeec, ale momentalne ziadna motivacia :roll ale ved ta sa dostavi :grin papa


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009