FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


rylisek    25.06.2010 10:56
Z celého srdce gratuluji k úspěšnému zvládnutí diplomové práce.

Dana-Dekoro    25.06.2010 10:36
Ahoj děvčata,
jen v rychlosti Vám chci sdělit, že Aleš - můj syn dnes obhájil svoji diplomovou práci. Jsem ráda, že to máme všichni za sebou. Všem Vám přeji krásný den a ať máte alespoň chvilinku čas a chuť něco štrikovat. Já v autě nemůžu, protože je mi pak špatně. Asi mám něco s rovnováhou. Sídlí někde za ušima. 'mám za ušima'??? :? :? :?

rylisek    24.06.2010 19:06
Rendysku přeji klidnou a hlavně rychlou přestavbu obýváku ať je zase čas na háček a jehlice.Šárko hlavně klidnou a bezpečnou cestu k domovu pod Ještědem.

Šarka    24.06.2010 17:27
Holky, dík za přáníčko. Už se nemůžu dočkat, až uvidím z dálnice Ještěd. To je strašná úchylka. :grin Ale je to prostě "doma", no. Děsně se mi vždycky táhne cesta Lublaň-Maribor, to je jak slepičí střeva, pak když přejedu Semering, tak už tak trochu "čuchám" Vídeň, ale tam je padesátikilometrová rovinka, čtyři pruhy jedním směrem, taky se to táhne, ovšem za Vídní už pouštím Frekvenci1, pak Znojmo-Jihlava mě nejvíc štvou kamiony, protože tam se nedá moc předjíždět, no a Jihlava-Praha - to si vždycky říkám, aby mě nesejmul nějakej ichtyl v oktávce, ačkoli já určitě nejezdím pomalu, ale je to tam furt nějaká bouračka, a pak za Mladou Boleslaví už jen čekám, až se objeví silueta Ještědu... a vím, že jsem doma. No a když jedu zpátky do Lublaně, tak se mi to táhne celý, protože se mi nikdy nechce. ;) Tak ahoj, přeju krásný večer všem. :)

magda51    24.06.2010 15:08
Ahojky holky taky se opožděně připojuju ke gratulacím Zdeničkam tak že jim přeju všechno to nejhorší ať se ji na velikáááánskou vzálenost vyhne a mají vše to co si přejí.Taky nemám moc času tak jen na chvilku.Šárce přeji přijemně strávené dny na dovče a ohledně mužských,můj muž je asi vyjímka která potvrzuje pravidlo,většinou zahradní úpravy si dělá sám já akorát pleju zalévám a okopávám no a doma i uvaří a moc dobře tak že já se moc k vaření nehrnu je to prostě moje zlatíčko a neměnila bych i když má taky svoje mouchy.Tchýně naší Marcelky ta tomu svímu řekne když jí nějak naštve víš co mi možeš polobit p... :grin ono je to někdy potřeba ale já zatím tento výrok nemusím používat.Spíš mne zlobí že si neodpočine když je po velké operaci srdce.

rendysek    24.06.2010 14:03
Ahojky holky moje jdu vás sem jen pozdravit neb děláme přestavbu obyváku , tak není na nic jiného čas ...bohužel ani pletení či háčkování :? . A ta debata o těch našich mužských , holky to je přesný !!! Teď to zažívám každý den on a něco zkazit ?? Kdepak já vše dělám špatně :grin , ale bez nich by nám bylo smutno , no ne?

rylisek    24.06.2010 13:39
Cytharko , máš pravdu.Ty svoje mužský máme moc a moc rády,ale někdy by jsme je nejraději uškrtili.A to v okamžiku,kdy vše myslí dobře pomůžou ,ale pak nás dorazí tím ,že to pokazí co jde.Ale bez nich by nám asi bylo smutno .

Mila-koutnam    24.06.2010 13:24
Zdravím,
taky opožděně, ale přece přeji všem Zdeničkám všechno nejlepší k svátku, hodně inspirací pro pletení a háčkování. Šári, Tobě příjemnou a klidnou cestu. Tu zastávku u Marlétky Ti jen a jen závidím (sice mám teď zásob doma dost, ale omrknout klubíčka a doplnit ty zásoby není nikdy ke škodě :grin).
Mila

Šarka    24.06.2010 13:15
Zdeničky, sice opožděně, ale přesto přeju vše nej k svátku. :)
Ve Slovinsku začaly prázdniny, kluci už maj vysvědčení, šikuly moje, dneska už jen zabalíme a zítra odjíždímě směrem Reichenberg. Děda už se nemůže dočkat a my vlastně taky né. Beru s sebou hromadu klubíček, cestou se ještě stavím u Markét ve skladu (to bude nejadrenalinovější část dovolený). Snad se občas i dostanu juknout sem, ale protože to nebude moc často, přeju vám všem už teď krásné prázdniny, hodně sluníčka, pěknou dovolenou a všeobecně odpočinkové léto. A pleťte a háčkujte, ať je na co koukat. :)

Cythar    24.06.2010 11:43
JJ, Danuško, je to brouček, ale když chce mít zahradu, tak se o ni musí starat pořádně a když to neumí, musí si nechat poradit:)

Dana-Dekoro    24.06.2010 09:39
Cytharko, ne tak prudce na svého miláčka. Chlapci mají veliké ego, kterého se nesmíš dotknout. "Oni a něco zkazit"??? "Ochránci rodiny". Většina chlapů by řekla: "Tak si to příště udělej sama". Chtějí slyšet jen pochvaly. Takže, nejprve pochválit a pak sprdnout. Podle toho co píšeš, máš velikýho dobráka a musí Tě hodně milovat. Gratuluji.

Mimu    24.06.2010 08:59
Ahojky, Zdeničko, prosím pošli popis na tu příšernost,která se jmenuje Kuky. Kolegyni se líbí a tak bych jí ho uháčkovala k narozkám. Díky moc :eek

rylisek    23.06.2010 21:15
Jako Zdeňka děkuji všem za gratulaci a zárověň všem jmenovkyním přeji hodně zdravíčka,štěstíčka a hlavně hodně nápadů v naší oblíbené motací činnosti.

Zdena Osek    23.06.2010 18:23
Všem pletařinkám,dííííííííííííky,za přání k svátku a zároveň přeji,také ostatním Zdeničkám,Markétko Kukyho zrovna háčkuji,popis je na mimibazaru,je nádherný i když je menší,musela jsem schánět i tu ošklivou, vínovou vlnu,až ho budu mít,vložím do galerky :) jste všechny moc šikovné a přeji pěkný večer :) :) :) ahoj Zdena

macina    23.06.2010 17:00
Ahojky,
Připojuji se s gratulací Zdeničkám "VŠE NEJ,NEJ K SVÁTKU... :p :p :p

Cythar    23.06.2010 13:28
Ahoj holky, taky se připojuji s gratulací k svátkům a taky souhlasím s přístupem k můžům:) Já se s tím nepářu, když mě drahý s..., tak mu rovnou řeknu nes...mě... Tuhle se hnal do sekání zahrady, samozřejmě chlap umí všechno a všechno ví nejlíp...pochopitelně jel jak buldozer, posekla a pošlapal jahody na okraji záhonu, usekla rybíz, tis, no víc škody než užitku a ještě tam s tím poskakoval přes dvě hodiny, když já to mám za hoďku hotové a bez škod... A že by před sekáním rozhrabal krtince a mraveniště, to ho taky nenapadlo, i když jsem mu to už říkala stokrát. Tak dostal sprďáka, že je kazisvět,a že nadělal víc škody než užitku a že příště se bude koukat, jak se to dělá,aby to propříště uměl, tak se chvíli ksichtil, pak se omluvil, že poničil jahody a že se teda přiučí. Tak jsem zvědavá, jak to příště dopadne... :grin

Markéta Robst.    23.06.2010 12:32
Ahojda .. já se též připojuji a přeji všem Zdeninkám, Zdeničkám, Zdenulinkám VŠECHNO NEJ NEJ !!! :) :p :) :p

Zdeničko, nechtěl už po Tobě někdo uháčkovat hračku Kukyse z novýho českýho filmu ? ;) ..ted je teda úplná mánie ;) :)

marcy    23.06.2010 11:58
I já blahopřeju všem Zdeničkám :)

Hanousek    23.06.2010 10:16
Připojuji se s přáním všeho dobrého, hodně zdraví a taky spoustu nápadů při tvoření všem Zdeničkaám k jejich dnešnímu svátku!!!

Zdenka    23.06.2010 09:38
Přeji jmenovkyni vše nejlepší k svátku, hodně štěstíčk, zdravíčka a velkou chuť do pletení háčkování.Zdenka

Hanousek    23.06.2010 08:07
Dani, je to velice moudrá rada. Četla jsem nedávno článek nějakého psychologa, který tam vysvětloval vztahy mezi mužem a ženou. A bylo tam právě to, že pokud se ti něco nelíbí nebo něco po manželovi chceš, musíš to říct jasně, vlastně přímo a polopatě. Jinak prý mužům není dáno, aby byli schopní rozklíčovat nějaké náznaky!!! :p :p :p A moc se mi líbila ta tvoje poslední věta!

Dana-Dekoro    22.06.2010 22:32
Hanousku, já jsem hlasovala hlavně kvůli Tobě. Byl to stejně veliký úspěch během několika dnů ze 4. místa se dostat na 1. Magdi, uklízet po zedníkovi je skoro stejná makačka jak se chystat na 2-týdenní dovolenou. Balení nesnáší, raději bych uklízela po zednících. Pojď si to vyměnit!!! Dnes jsem byla u jedné Češky na návštěvě a měla jsem sebou háčkování. Za 8h návštěvy nebyl čas háčkování vytáhnout. Měly jsme úžasný den. Dala mě velice dobrou radu do vztahu s manželem se kterou se chci s Vámi podělit: "Když se Ti něco nebude líbit, okamžitě své pocity dej na jevo a řekni mu co cítíš nebo co Ti vadí". Já totiž často zatínám zuby a pak se k manželovi chovám odměřeně a to nechci. Bernard je velice hodný a milý manžel, ale někdy mě s....

Hanousek    22.06.2010 21:46
Ahojky děvčata, musím vám říct, že jsem dnes potkala moji příbuznou, pro jejíž dcerku jsme hlasovaly o auto zmrzliny. Takže jejich obrázek zvítězil i díky vašemu přičinění a v pátek jedou na celodenní výlet - nevím přesně kam, ale je to návštěva nějakého zámku, lanového centra a nějaké další atrakce. A opravdu celá třída už dostala nanuky Twister a ostatní třídy jim záviděly!!!! :grin Takže vám tlumočím jejich slova díků....

magda51    22.06.2010 13:17
Ahoky děvčata :) .Tak Danuško nakonec jsem tu ponožku dopletla a dnes začnu na šatičky.Doufám že budu mít čas nahoře u Jirovích rodičů se předělává koupelna.Vyndavá se vena a dělá sprchový kout ze sedátkem.Aby starouškové to měli pohodlné na koupání.Do pátku by to mělo být hotové.Tak že víkend zasvětím uklízení.

Zdenka    22.06.2010 12:16
Zdeni a ostatní kdo děláte háčkované hrčky prosím o pomoc, potřebuji zhotovizt myš ve velikosti 2O cm a paní si přije uháčkova jí vcelku, a s oválnou hlavičkou.Já už jsem jí jednou dělala, ale bohužel jsem ztratila obrázek. Děkuji moc o pomoc

rylisek    21.06.2010 18:46
Danuš, tak padla panna.Dodělám to staré.Ale to nevadí ,to se mi taky docela líbí.

Dana-Dekoro    21.06.2010 18:09
Magdi, jestli můžu do toho kecat, tak dodělej ponožku, aby Tě netrápilo svědomí a taky budeš mít více času na přemýšlení jak budeš šatičky dělat. Určitě ponožka bude hotová jedna dvě. Rylísku, tak co Ti padlo?

rylisek    21.06.2010 15:01
Markétko,dnes jsem si vyzvedla balíček.A jsem na tom jako Magda.Přemýšlím, jestli neuložím to co jsem teď začala a nezačnu z té nové příze.Potřebovala bych ještě jedny ruce a dělat obeje najednou. To by bylo asi nejlepší.Bohužel to nejde ,tak si jdu hodit korunou.Panna staré ,orel nové.

magda51    21.06.2010 12:31
Ahojky pletulinky.Markétko dnes jsem obdržela bylíček,když jsem ho rozbalila tak mám takovou chuť vykašlat se na druhou skoro dodělanou ponožku a pustit se do pletení šatiček pro naší Elišku jak je ta bavlna pěkná.

Cythar    20.06.2010 22:04
Ahojky děvčata,
vložila jsem do pomocníčka nádherný krajkový vzoreček, co se mi moc líbí, ale, bohužel, nemám k němu popisek. Tak kdyby vám někomu byl povědomý,nebo dokonce známý, tak budu vděčná za radu, jak na to :roll Já jsem z něj teda úplně paf, jak je krásnej a jak vůbec netučím, jak by měl vzniknout...


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009