FitLinie | Formix SE | Recepty doma | FormOffice | HomePack3000 | Rybář | Hromadná pošta | Pletené odevy | DWN.cz | Omalovánky | Vaříme recepty | Email marketing
spacer.png, 0 kB

Chat - návštěvní kniha

Vložit nový příspěvek >>


Markéta Robst.    18.02.2010 15:47
Tak jsem přelouskala zpět dvě strany povídáníčka na chatu a musím vám říct .. že já jsem na tom s tchýní obdobně jako věršina z vás :?
Mám 3 děti a ani jednou mi manželova maminka nepřišla s dětmi nějak extra pomoct .. vyjímka je večerní hlídání , kdy přijeli s dědou asi 3 x za celou dobu co jsme spolu s manželem děti pohlídat. Děti museli být uloženív postelích a Tom už musel spát, když jsme odcházeli( ato taky někdy bylo po deváté večer :? ) no a po 12 hod. v noci už jsme museli být doma a to bylo na dědovi docela dost vidět jak je naštvanej , že se musí obout a řídit auto asi 3 km domů.. ale jsem vděčná, že nám ty děti aspon takhle pohlídali. Dnes už má Tom 2 roky a tak nikoho o hlídání neprosím , prakticky bud jdu na kafe s holkama já, nebo jde na pivo s klukama manžel a je to !
Ale mám FANTASTICKOU bývalou tchýni.. dřív jsme měli taky nějaký ty svoje nezvedy , ale můj syn Patrik (z prvního manželství)je její jediný vnuk a tak se spolu občas vídáme. Já k ní zajedu na kafe , a tak ..
Dá se s ní mluvit o všem a je hrozně moc hodná .. Patrikovi dá první poslední a já ji to snad nikdy nebudu moct vrátit ..
Je to fakt bezva ženská a mám ji ráda, o to víc, že si chudák v životě hodně vytrpěla :?

Markéta Robst.    18.02.2010 15:17
Ahojda holky .. já si jdu postěžovat na TOPTEX .. jednu objednávku zboží mi nejsou schopni vyřídit do 14 dnů .. jsem z toho dost zklamaná, i když jsem to od Toptexu čekala :sigh :sigh :sigh

Tak se hrozně moc moc všem omlouvám , kdo máte u mne objednávky se zbožím s Toptexu, že odeslání vašich zásilek tak dlouho trvá :? :?

Mám pracovní odpoledne s webem :) tak jdu vložit nové příspěvky , nové slevněné balíčky přízí.. opět dám do nabídky tituly knih, které už byly vyprodané a hlavně si jdu kooooonečně zpětně přečíst chat o čem si tady šuškáte :)

Rendýsek    18.02.2010 14:44
Všem,všem,všem, prosím ozvěte se sem, na tento můj e-mail, Já za to povím vám co na srdíčku mám,že to není žádné snění,ale jedno velké a milé překvapení.Holky mooooc prosím , dozvíte se více.

:)

macina    18.02.2010 13:49
Zítra v devět!!!
To ostatní jsem už hodila za hlavu.Možná tím,že jsem se tady vykecala,a,že jste to hlavně vy vydržely.A proč? PROTOŽE JSME NEJLEPŠÍ!!! :grin :grin

Rendýsek    18.02.2010 13:40
Holky a Maci ted jsme si chvilku psaly s Ivčou a debatovaly jsme nad těmi našemi osudy a nakonec jsme přišly na úžasnou myšlenky ...tedy Ivulka přišla a to :-D prostě proč to neříci nahlas jsme zkrátka ty nejlepší a má to prý poslat dál . Takže tak činím Takže Maci je ti to jasné jo?. Vše prostě zvládneme, takže i ty jsi ta nejlepší!!! Doufám , že to trošku rozptýlilo tuto pochmurnou náladu. Musíme mít dost pozitivní energie zítra na devatou.

:)

Mila-koutnam    18.02.2010 13:31
No opravdu se tu rozjelo zase takový zvláštní téma, a to rodinný vztahy, ono to nikde není růžový, jen musím podotknout ke své tchyni, že je to perfektní ženská (momentálně mi trošku nahrazuje mou zemřelou mamku, kdykoliv můžu přijít a vykecat se ze svých problémú), ale nebylo tomu tak vždycky, na začátku manželství jsme s ní bydleli v jednom bytě a vlastně se v tu dobu narodily obě děti, tohle soužití bylo pro mě peklem, vše jsem dělala špatně, ničím se člověk nezavděčil, umyla jsem koupelnu, ona ji šla umýt po mě znovu a tak různě, no ale po čtyřech letech, když se odstěhovala do svého bytu (teda původně našeho nového, ale že byl menší, tak bylo domluveno, že si byty vyměníme) se vše otočilo úplně naopak a dnes (po 22 letech) je to zas úplně o něčem jiném, opravdu zlatá ženská. No a zas začal blbnout ten taťka, takže nemůže být nikdy vše úplně v pohodě. Teda fakt, už aby bylo jaro, ta zima nám všem asi už leze na mozeček.
Holky díky za podporu na ten zítřek, opravdu je to pro nás, a hlavně pro ni moc důležitý, aby to udělala (jinak je rok a půl studia v háji a asi by už ani žádnou jinou školu nezkoušela, všude totiž minimálně rok ta zatracená matika je, no a holt každej na to není a navíc ona ji pro svou profesi nikdy potřebovat nebude).
Tak pěkný zbytek dne a večer (já budu u telky sešívat a zdobit vestičku pro vnučku mojí kolegyně).
mila

Šarka    18.02.2010 13:29
Ahoj, tak koukám, že ty tchýně jsou všude až na pár výjimek stejný. U nás to taky nebylo příjemné, tchýně mě nikdy nepřijala a než jsem se rozvedla, tak mě i otevřeně urážela právě kvůli tomu, že jsem "cizí", nemá a nikdy neměla ráda kluky, protože jsou napůl Češi a tím pádem "nekvalitní" a nepovedený, navíc umí oba česky, což je podle ní naprosto zbytečné (jak si asi budou povídat s českými prarodiči, to nejspíš pro ní není důležité), nikdy je za nic nepochválila, navíc proti nim i poštvávala syna od své dcery, který je stejně starý jako mí kluci... Bylo a pořád to pro mě je strašně nepříjemné a i dost živé. Není jednoduché ignorovat, když vám někdo léta dává najevo, že jste i s dětmi kvůli svému původu "póvl", notabene když je to jejich vlastní babička... No už je to pryč, už jí vidět nemusím a děti vyrostou a budou si myslet své. Mílo, držím pěsti ať se zkouška vydaří (mě se napotřetí nevydařila, a to jsem taky celou školu dělala zkoušky hned napoprvé a s velmi dobrým prospěchem, jen tu poslední né a né) a taky se zkusím připojit k té pozitivní seanci (tu první jsem bohužel prošvihla, ale jak jsem se dočetla, tak pomohla, a to je dobře) :) .

magda51    18.02.2010 13:15
Hani můžu ti napsat kde se nachází.On nejni pojmenovaný.Tak je to v ulici Kratochvílové naproti kostelu u náměstí TGM a jmenuje se kosmetika Vozáková a Otradovcová . Ta Otradovcová je moje dcera.

Ivulka    18.02.2010 13:08
Děvčata mějte se tady fajn a doufám že až sem přijdu v pondělí už bude lepší nálada ;) , krásný víkend

magda51    18.02.2010 12:34
Ahoj děvčata.Maci taky vím co jsou nevy.86 roce si našel jinou.Po třech měsících od nás odešel.PO pul roce se zyse vrátil s tim že to sní skončil.Po vánocích přišel že ta osoba je těhotná a že si to nechá.No tak jsem řekla budiš stane se za chyby musí člověk zaplatit.Jenže to neskončilo.Pokracoval v tom.7let tjsem to vydržela a možná bych to vydržela i dál.Jenže on pak požádal o rozvod.No a já skončila na psychině.Byla jsem tam dva měsíce.On se pak odstěhoval kní spátky a já zůstala sama s holkama v baráku kde bydli jeho rodiče.Tchyně byla skvěláno tchan docela taky. Ale on chodil pořád k nám a psychicky mě deptal nakonec jsem se odstěhovala k mamince do Louňovic pod Blaníkem.Co jsem byla tam tak se sní rozešel natrvalo.Začal jezdit za náma a uplně se změnilNakonec jsem se vrátila spátky.Od roku 2001 jsem zase v Benešově.Teď je moc hodný nikdy takový nebyl ani ze začátku.Jenže loňsky rok se na mě podepsal. Na jaře mi umřela maminka,pak můj bývalý(ještě jsme se znova nevzaly)operace a tak to pokračovalo celý rok samí jobovky.Tchýně s tchánem taky onemocněly.Bohu dík že stoho už jsou venku.Dost stýskaní.Hezky usměv na tvář a říkat si to bude dobrý :) Zachviku bude jaro vše rozkvete bude všude plno vůní jéééé to bude krása. :p A zitra taky budu naladěná na devátou abych duševně podpořila.Zatim ahoj a zpivejme si den je krásný :p

Dana-Dekoro    18.02.2010 12:31
Miluško, promiň, že jsem zapomněla na ty krásné černé šaty, které jsi ji pro tento účel upletla. Jsem to ale sklerotik. Ten Němec mě začíná obtěžovat - Alzheimer.

Dana-Dekoro    18.02.2010 12:28
Miluško - už od teď do zítřejšího večera budu myslet na Martinu a představovat jak vyskakuje 100m do výšky, že zkoušku udělala a cítit její radost, že může dál studovat na stejné škole. Tato radostná vibrace - pozitivní energie se vrátí. Nemůžeš vložit její fotku do sekce, 'Když nepleteme'? Bylo by to pro nás snadnější si ji představit jak se raduje. Jinak si budu představovat Tebe a myslet na TVOJI dceru.

Radka-radjan    18.02.2010 12:14
Takže holky, všechny ty svoje tchýně, maminky, dědečky, tatínky... nebo koho chcete převlečte do dlouhé noční košile, dejte jim na hlavu dlouhou čepici s bambulí a posaďte je na záchod a představte si jak křečovitě tlačí... :grin :grin :grin
A jestli Vás ani tohle nepobaví (prý je to nejosvědčenější recept jak se zasmát nenáviděnému člověku), tak aspoň přijdete na jiné myšlenky :grin
Mílo v devět budu doma bez dětí (doufám že v klidu sedět u pletení) a budu myslet na tu Vaší matiku. ;)
Tak holky jehlicím a háčkům ZDAR a plné galerce NAZDAR!

Cythar    18.02.2010 12:04
JO, a to podotýkám, že drahý je rozvedený a má /máme ještě dvě velké děti, takže si babička jako musela zvyknout na novou ženskou a je fakt zlatá.
Já když mě někdo prudí, že dělám tohle špatně a tohle, tak mlčím a dělám si to stejně po svém a když už prudí moc, tak řeknu, ať to teda udělá sám, když to umí líp a je klid.

Cythar    18.02.2010 12:01
Ahojky holky,
tak koukám, že to ponuro fakt dělá své, už aby tu bylo sluníčko. Na seanci se opět připojím, pozitivní energie není nikdy dost :)
Hanousku, co tvoje oko? A Zdeni, držím palečky, aby to už bylo s manžílkem lepší. Jehlice dorazily, už jsem Ti psala, ale jsem jinde, tak nemám Tvůj mail, tak snad si to tu přečteš :)
Maci, s tchýní mě to mrzí, já se děsím, že naopak já budu příšerná tchýně. MOje skorotchýně, neb nejsme s drahým manželé, je skvělá, tak si to užívám a všem bych to přála, aby měli takové hodné tchýně, vždycky se na nás těší, jsme tam s prckem třeba přes noc, dáme si s babičkou vínko, cigárko, povídáme třeba do dvou do noci, já většinou padnu na gauč, schrupnu si a babička s malým tam blbnou, žádné řeči, naopak, řekne ať si odpočinu, že toho mám určitě taky dost a co si dám dobrého, prostě plná péče a komfort, ty řeči a poznámky, co mám jak dělt, to má spíš moje maminka :grin

macina    18.02.2010 11:34
Vidím holky,že s těmi nepovedenými tchyněmi je nás víc.Jen doufám,že já jednou budu dobrá tchyně a i babička. :)

macina    18.02.2010 11:29
To ti Ivulko fakt závidím.
Ona je taky jako hodná nebo to aspoň dělá,ale hrozně neomaleně a vůbec si neuvědomuje,že mě ubližuje.Moje mamka říká,že buď je opravdu uvnitř tak zlá a čas od času se prostě už neovládne a vypustí to ven a nedruhá možnost je ,že je opravdu tak hloupá.Já si myslím,že je v tom obojí,protože už ji znám 22let.

Michaela    18.02.2010 11:24
Maci, chce to vydržet. Mám taky občas takové stavy, bydlíme s tchyni, tak vím o čem je řeč. Tchán přepsal dům na mého muže,pak v r. 2001 zemřel a od té doby je ona sama. Sice navaří přes týden obědy,ale to není všechno. Každý ti řekne,buď ráda, že ji tam máš,ale za co mám být ráda. Že nic doma neudělá, nepomůže, ale furt do mě ryje, že nic nedělám, když přijdu z práce později, už je oheň na střeše,že jsem jí neřekla,kde jdu a kdy přijdu a tak. Ale včera přinesl manžel super zprávu, tchyně jede od 12.3. na 14 dní ke švagrové,tak budu mít druhé vánoce :grin Už se na to těším. :eek Takže ted se budeme radovat,svítí sluníčko, to bílé škaredé venku snad už skončí a můžeme začít něco dělat venku. :)

Ivulka    18.02.2010 11:20
Maci, moc bych ti přála moji tcyni a tchána, po smrti mého přítele mě povzbuzovali a nejen to, chtěli abych co nejdříve našla někoho a nebyla sama,tohoto mého partnera berou,jsou fantaštičtí,jen co mě trápí je moje maminka,žárlí na tchýni,jsou obě tak skvělé ženské,nechci se ani jedné vzdát. a tak se motám v kruhu,ale já to zvládnu a ty také uvidíš

macina    18.02.2010 11:01
No Rendýsku já jsem se s tím moc chlubit nechtěla,ale jsem už od listopadu na neschopence a to,protože jsem skončila na psychyně.Když manžel zemřel zůstala jsem tchýni jen já a můj syn.Ona si teď na nás dělá nárok a snaží mnou manipulovat.Když se ozvu začne fňukat,že už má jenom nás atd....však to některé znáte.Pak nastanou výčitky co nám kdy dala jak nám pomohlaatd...Po smrti manžela mě neomaleně řekla,že bych si měla najít taky jiný bydlení,protože chce byt prodat(ona nám ho darovala,ale byl psaný na ni)a já jsem vlastně cizí ženská.Tenkrát mě to hrozně bolelo,ale přes to jsem jí to svým spůsobem odpustila,ale nezapoměla.Jednou se jí vše vrátí.Udělala ze mě málem bezdomovce,neměla jsem kam jít.CHodila jsem na Městský úřad dělat"scénky "tak jak to dělají někteří tmaví občané.Aby ode mě měli pokoj dali mě garsonku v jedné novostavbě.Myslela jsem si,že už budu mít klid,ale stále se něco nového děje. Už jsem si zvykla,ale občas mě to trochu rozhodí.Je toho moc a já se tady rozepisuji a vnáším sem ponurou náladu.Holky odpusťe mi to,ale nikomu to ani nemůžu říct,znáte lidi. :( Honem pište něco veselého ať nejsme smutní.Trápení máme každý,tak teď něco z veselejšího soudku.Ještě jednou se omlouvám. :?

Ivulka    18.02.2010 11:01
Děvčata co to tady čtu, honem rychle pryč od těchto chmur,radujme se z toho co nás srdíčko potěší.Nenecte se otrávit,také vím o čem píšete a nerada se k tomu vracím a bolímě to číst a pak se vše vrací :cry ,proto se upínám k dětem a proto se raduji z každičké blbůstky, protože pak přijde takový den blbec a je vše v háji :? .Otevřte si galerku a nebo když nepleteme, nebo si pustte hezký film nebo písničku co máte rádi, já nevím něco a nebo si vem fotku té osůbky co tě štve a vymaluj si ;) . Zítra se také připojím,at vše dobře dopadne

Rendýsek    18.02.2010 10:33
Míli já budu v devět hodin plně připravena poslat co nejvíce pozitivní energie pro dceru ať vše dopadne dobře!!!!
Maci vím ,že nejhorší boj je s nejbližšími. Mne tchýně po smrti mého manžela přímo tyranizovala a chtěla mi dokonce vzít dceru (starší,byly jí tehdá 3 roky) .Dodnes se s ní nedokáži bavit.Dokonce jsem tenkrát uvažovala i o smrti , ale když jsem viděla uplakanou dceru , tak jsem si řekla , že přece to nevzdáme a budeme bojovat.Tak Maci prosím vydrž a když tak jsme vždycky tady pro tebe :)

Mila-koutnam    18.02.2010 10:00
Maci, ani nevíš jak Ti rozumím, u mě to není tchyně, ale táta, kterej ubližuje mým nejbližším (má občas svoje období, jen si taky neuvědomuje, že my jsme jediný kdo se o něj pět let starají, co mamka zemřela, no ale asi právě proto jsme ti nejhorší, teda já ani ne ale moji nejbližší, jako manžel, děcka a tchyně) a pak tvrdí, že si nic nepamatuje, že to neřekl a pod. Je mu sice 72 let, ale já mám pocit, že se za tu sklerozu jen schovává, no nebudu to rozpitvávat, někteří ví přesně o čem píšu. Pak mi taky dlouho trvá, než se z toho dostanu, ale nezoufej, ono to sice moc lepší nebude, ale časem si tak nějak zvykneš a obrníš se (asi jsem Tě teď moc nepotěšila, ale je to tak)
Holky mám k vám velkou prosbu ohledně pozitivní energie, zítra dělá naše Martina v devět zkoušku z matiky, na které záleží její další pobyt na škole, je to už poslední termín a pokud neudělá, tak bude muset po roce a půl školu opustit, a to by bylo škoda, protože ostatní předměty jsou na první pokus a bez problémů (no a matiku už teď ani nemají, jen neměla splněnou zkoušku z prváku), tak si prosím zkuste aspoň vzpomenout a poslat trošku té energie. Děkuju moc

Mila

hhana    18.02.2010 09:54
Děvčata zavládla zde pesimistická nálada.Chce to sluníčko a jaro,už se blíží.já si koupila jarní kytičku a hned je jaro blíž.mi se chystáme na hory,já bohužel nemůžu lyžovat tak třeba něco upletu.Hanousku ta Karkulka nemá chybu, já vyráběla tento týden Vodníka a taky jsem se vyřádila.Hlavy vzhůru bude lépe.

Ivulka    18.02.2010 08:58
Maci uvidíš jednou se jí to vrátí,oni boží mlýny melou pomalu ale jistě ;) , přeji ti pevné nervy.

macina    18.02.2010 08:45
Hani jsi hodná,že se ptáš.Dnes je mi zatím lépe.Většinou se z toho vyspím a pak se snažím na to moc nemyslet i když to někdy nejde.Některé slova od blízkého člověka docela zabolí a pak se ti neustále vracejí. Obvykle je to moje tchyně,je tak trochu neomalená i když si to neuvědomuje a tím se jí snažím nějak omluvit abych nevybuchla a trochu s ní vycházela.Ani ne kvůli sobě,ale kvůli synovi,protože je to jediný její vnuk.Nechci ji ublížit tak nechávám ubližovat sobě.Ovšem nevím jak dlouho se to dá ještě snášet.Hold někteří lidé jsou tak nějak jiní než by jsme si je přáli mít. :(

Ivulka    18.02.2010 08:38
krásný den děvčata alespoň vám. Já ho začala páráním :upset ,takže radosti hned po ránu. Byla jsem v galerce a hned mám na sebe vztek,jak jsem nemožná,jste tak šikovné no a to sladké mimnko no to je krása,už aby ty moje holky domu donesly ty štěstíčka,co se ještě ohřívají v bříškách,ale už se to pomalu blíží :),zítr tady nejsem mám volno tak vám přeji všem krásný zbytek pracovního týdne a ten nejužasnější víkend ;)

Hanousek    18.02.2010 08:33
Ahoj holky, zdravím vás všechny. Maci, doufám, že už je dnes líp, že splín je pryč. Ono to počasí je dnes sice takový nějaký spíš na spaní, ale snad už bude brzy to jaro! Magdi a můžu vědět, ve které kosmetice dělá, jestli to víš? Jen tak ze zajímavosti. Tady to vypadá, jako by Hranice byly středem světa, teda spíš Moravy. ;)

mazlinka    17.02.2010 22:54
To máš pravdu Maci, ráno moudřejší večera...

macina    17.02.2010 21:58
Mazlinko,jsem nějaká dnes posmutnělá.Doufám,že se z toho vyspím a kdyby ne zítra zahlásíma a vím,že mě rozeberete a bude zas dobře. :? Na vás je tady vždy s jakoukoli pomocí spolehnutí.Proto jsem mezi vámi tak ráda.Jen okrajově nakousnu-lidé,kteří by mě měli v nouzi pomoci nebo podržet(myslím jen třeba slovní útěchu),tak ti mě spíš podrazí nohy.Pak je těžké se s něčím vyrovnat a poprat,když jsem na vše sama.Jen já a můj syn.Nejlepší je v každé situaci spoléhat jen sama na sebe.Tak to pro dnešek zkusím zaspat a zítra uvidíme.Většinou mě to pomáhá,že druhý den je lépe. :zzz


10519
příspěvků
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 211 212 213 214 215 216 217 218 219 220 221 222 223 224 225 226 227 228 229 230 231 232 233 234 235 236 237 238 239 240 241 242 243 244 245 246 247 248 249 250 251 252 253 254 255 256 257 258 259 260 261 262 263 264 265 266 267 268 269 270 271 272 273 274 275 276 277 278 279 280 281 282 283 284 285 286 287 288 289 290 291 292 293 294 295 296 297 298 299 300 301 302 303 304 305 306 307 308 309 310 311 312 313 314 315 316 317 318 319 320 321 322 323 324 325 326 327 328 329 330 331 332 333 334 335 336 337 338 339 340 341 342 343 344 345 346 347 348 349 350 351 »

spacer.png, 0 kBPřihlásit se

Přihlašovací jméno

Heslo

Zapamatovat
Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej

Zde nás najdete:
jak se k nám dostanete
spacer.png, 0 kB
   


PleteniProRadost.cz 2009